Gazela Biznesu 2021 - to już 3 rok z rzędu!

Gazela Biznesu 2021 - to już 3 rok z rzędu!

Nieprzerwanie od 2000 roku, redakcja Pulsu Biznesu organizuje ranking małych i średnich firm. Kryterium branym pod uwagę są wyniki finansowe, które świadczą o rozwoju danej organizacji. WINS po raz kolejny znalazł się w gronie najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce z sektora MŚP! 

W każdym roku, niespełna 50% firm ponawia sukces i po raz drugi z kolei znajduje się w rankingu Gazel Biznesu. Właśnie dlatego to ogromne wyróżnienie znaleźć się w nim nie po raz drugi, ale już trzeci rok z rzędu! 

Gazela Biznesu 2021 to firma, która:

  • rozpoczęła działalność przed rokiem 2018 i prowadzi ją nieprzerwanie do dziś;
  • w roku bazowym 2018 osiągnęła przychody ze sprzedaży w przedziale pomiędzy 3 mln a 200 mln złotych;
  • w latach 2018-2020 z roku na rok notowała wzrost przychodów ze sprzedaży;
  • w latach 2018-2020 ani razu nie odnotowała straty;
  • umożliwiła analizę swoich wyników finansowych przynajmniej z trzech badanych lat (składając sprawozdania finansowe do sądów albo przekazując dane do Coface albo udostępniając je poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego).

Źródło: Puls Biznesu

Gazela Biznesu 2021 - to już 3 rok z rzędu!

W tym roku w rankingu organizowanym przez redakcję Pulsu Biznesu znalazło się niespełna 4,5 tys. firm. Ogromnym wyróżnieniem jest znaleźć się na 678 miejscu, pomimo iż sytuacja gospodarcza kraju ma mocny wpływ na branżę, w jakiej pracujemy. 

W związku z powyższym rankingiem i sukcesem WINS, przeprowadzony został wywiad z Prezesem naszej firmy, Panem Andrzejem Lazarowiczem. Przedstawiona w nim została historia naszej działalności, jej sens oraz plany na przyszłość. To również ogromna lekcja przedsiębiorczości. Serdecznie zachęcamy do przeczytania. Wywiad dostępny jest tutaj.

Dziękujemy za docenienie!

Udostępnij artykuł na:

Zostań częścią zespołu!

Zacznij z nami budować innowacyjne produkty dla biznesu. Stale szukamy utalentowanych i zaangażowanych ludzi do naszych zespołów.

Dołącz do nas Dołącz do nas
Kaktus