Grudniowa integracja z udziałem nowych koleżanek na pokładzie WINS

Grudniowa integracja z udziałem nowych koleżanek na pokładzie WINS

Integracyjnych spotkań ciąg dalszy! Wraz z początkiem grudnia nasze koleżanki z mieszanych zespołów – księgowych, UX oraz Wydawnictwa postanowiły nie czekać na zimowe mrozy i zawczasu rozgrzać się przy dobrym jedzeniu w restauracji we wrocławskim Rynku.

Gdy za oknem wesoła sceneria bożonarodzeniowego jarmarku, a wokół swobodny klimat amerykańskiej restauracji, można poczuć się błogo. Szczególnie gdy za towarzystwo mamy koleżanki z zespołu WINS. Dziewczyny we wtorkowe popołudnie wybrały się na burgery. Możecie im wierzyć lub nie – ale podobno jedne z lepszych, jakie jadły.

Na spotkaniu integracyjnym nie brakowało nowych twarzy. Koleżanki o dłuższym stażu życzliwie przyjęły nowe pracowniczki WINS. Jak wiadomo, pierwsze lody najlepiej przełamuje, a wręcz topi ciepła, miła atmosfera. Na szczęście nie trudno o nią przy pysznym obiedzie i rozmowach w dobrym towarzystwie. Integracja zakończona sukcesem!

integracja

Udostępnij artykuł na:

Zostań częścią zespołu!

Zacznij z nami budować innowacyjne produkty dla biznesu. Stale szukamy utalentowanych i zaangażowanych ludzi do naszych zespołów.

Dołącz do nas Dołącz do nas
Kaktus