Jakość podstawą bezpieczeństwa - szkolenie testerów i programistów

Jakość podstawą bezpieczeństwa - szkolenie testerów i programistów

Dział jakości w WINS jest odpowiedzialny za wysoki standard wdrażanych przez nas rozwiązań, a my czujemy się odpowiedzialni, by wiedza naszych pracowników była w tym temacie zawsze aktualna i zgodna z przyjętymi założeniami. 

Bezpieczeństwo jest dla nas priorytetowym aspektem w procesie tworzenia produktów dla naszych klientów, a zapewnienie go nie byłoby możliwe bez pracy naszego zespołu. Zdajemy sobie sprawę, że stan bezpieczeństwa nie jest jest stanem permanentnym i wymaga ciągłej pracy z naszej strony. Czujemy się więc zobowiązani, by pogłębiać wiedzę w tej dziedzinie podążając za doskonałością. W rezultacie jesteśmy w stanie zaoferować wysoką jakość narzędzi dla przedsiębiorców i biur rachunkowych.

szkolenie testerów i programistów

 

W ubiegłym tygodniu odbyło się 3-dniowe szkolenie dotyczące oceny bezpieczeństwa infrastruktury i aplikacji, w którym udział wzięli testerzy i programiści. Szkolenie miało na celu rzetelną ocenę stanu bezpieczeństwa aplikacji i infrastruktury naszego systemu oraz pogłębienie wiedzy wraz z umiejętnościami zespołu odpowiedzialnego za utrzymanie bezpieczeństwa.

Jesteśmy przekonani, że wiedza, którą otrzymali nasi pracownicy realnie przełoży się na zachodzące procesy w organizacji i sprawi, że zaufanie użytkowników do naszych produktów nie przestanie maleć.

Udostępnij artykuł na:

Zostań częścią zespołu!

Zacznij z nami budować innowacyjne produkty dla biznesu. Stale szukamy utalentowanych i zaangażowanych ludzi do naszych zespołów.

Dołącz do nas Dołącz do nas
Kaktus