Kręgle znowu w grze! Tym razem odbyła się integracja księgowych WINS

Kręgle znowu w grze! Tym razem odbyła się integracja księgowych WINS

Sezon integracyjny w pełni! Zespół księgowy często wykorzystuje okazje do wspólnego spędzenia czasu. Tym razem padło na kręgielnię. Jak na księgowe przystało, dziewczyny skrupulatnie liczyły punkty. W ostatecznym rozrachunku turniej wygrał jednak świetny humor i dobra zabawa.

Kręgle i burgery to prawie synonim. Przynajmniej w słowniku naszych księgowych. Dziewczyny wybrały się na obiad w amerykańskim stylu. Mimo podziału na dwa obozy – wielbicieli i przeciwników cebuli w kanapce, udało się dojść do konsensusu. Po wspólnym posiłku integracja księgowych WINS zgodnie przeniosła się do kręgielni.

Mimo że część osób grała w kręgle po raz pierwszy, z każdym kolejnym rzutem robiło się coraz zabawniej. Nasze koleżanki poczuły ducha sportowej rywalizacji. Zwyciężczyni turnieju kręglarskiego była jedna. Mimo to, jak orzekł cały zespół, największą wygraną spotkania integracyjnego okazało się koleżeństwo i dobra zabawa we wspólnym towarzystwie.

integracja księgowych wins

 

Udostępnij artykuł na:

Zostań częścią zespołu!

Zacznij z nami budować innowacyjne produkty dla biznesu. Stale szukamy utalentowanych i zaangażowanych ludzi do naszych zespołów.

Dołącz do nas Dołącz do nas
Kaktus