Lato, sukces aktualizacji... wszystko to sprzyja wspólnemu świętowaniu :)

Lato, sukces aktualizacji... wszystko to sprzyja wspólnemu świętowaniu :)

Piątkowe popołudnie dla zespołu WINS było wyczekiwanym od kilku dni wydarzeniem. Z racji sukcesów jakie ostatnio miały miejsce:

- jesteśmy po aktualizacji i możemy mówić o naprawdę dużym zaangażowaniu ze strony WINSowgo zespołu (w tym zespołów projektowych i wszystkich osób

   współpracujących)

- uruchomione zostały pakiety Allegro 

- pakiet Kadry cieszy się ogromnym zainteresowaniem klientów

postanowiliśmy oddać się wspólnemu świętowaniu. Uwielbiamy nasz  firmowy Pizza Day, jednak tym razem postawiliśmy na duże spotkanie przy pysznym grillowanym jedzeniu. Hotel Wodnik we Wrocławiu świetnie wywiązał się z propozycji jakie nam przedstawili.

sukces aktualizacji - altana

sukces aktualizacji - sala

 sukces aktualizacji - pysznie

Wieczorem, zdecydowana większość firmowego zespołu, zjawiła się w specjalnie przygotowanej na tą okazję altanie, położonej wśród zieleni ogrodu przynależącego do hotelu. W środku czekały na nas przepyszne przystawki, a w tle rozbrzmiewała przyjemna muzyka. Spotkanie rozpoczęło się od od krótkiej przemowy i wzajemnych podziękowań. Następnie nastał czas rozmów, śmiechu, toastów, a legendy głoszą, że niektórzy ujawnili talent taneczny ;)

sukces aktualizacji - radość

sukces aktualizacji - Kadry

 

sukces aktualizacji - friends

sukces aktualizacji - cms

 

sukces aktualizacji - magazyn

Było to nasze pierwsze świętowanie w okresie letnim. Obecność prawie całego zespołu Web INnovative Software pokazała nam, że zdecydowanie warto cyklicznie powtarzać takie spotkania :)

sukces aktualizacji - team

 

Udostępnij artykuł na:

Zostań częścią zespołu!

Zacznij z nami budować innowacyjne produkty dla biznesu. Stale szukamy utalentowanych i zaangażowanych ludzi do naszych zespołów.

Dołącz do nas Dołącz do nas
Kaktus