Nagrywanie filmików z udziałem pracowników

Nagrywanie filmików z udziałem pracowników

Naszą misją jest wspieranie polskich przedsiębiorców poprzez tworzenie webowego oprogramowania do prowadzenia biznesu, doradztwo i dostarczanie merytorycznych artykułów z zakresu księgowości, podatków, kadr i płac, ubezpieczeń ZUS czy prawa gospodarczego. Dlatego aby jeszcze bardziej wspierać użytkowników naszego systemu oraz wszystkich, którzy szukają odpowiedzi na pytania związane z prowadzeniem firmy, postanowiliśmy stworzyć materiały video.

Tak zaczęło się nagrywanie filmików, które pełnić mają rolę instruktażową, ale i edukacyjną. W realizację produkcji chętnie zaangażowali się pracownicy działu księgowości i kadr, będąc pierwszoplanowymi postaciami w tworzonych przez nas materiałach. Cały projekt rozpoczął się od przygotowania miejsca do nagrań. W jednym z naszych wrocławskich biur stworzyliśmy profesjonalne studio nagraniowe. 

 

Nagrywanie filmików z udziałem pracowników

 

W kręconych przez nas filmach dzielimy się wiedzą oraz przybliżamy użytkownikom rozwiązania systemu wFirma. Proces tworzenia nagrań jest dla wszystkich z nas ekscytujący. Nabywamy i doskonalimy umiejętności wystąpień publicznych i pracy z kamerą. Co istotne, każdy etap produkcji filmowej, od przygotowania studia i oświetlenia, ułożenia treści, wystąpienia przed kamerą, a kolejno po montaż i oprawę graficzną, realizujemy sami. Do tej pory przygotowaliśmy ponad 10 nagrań z udziałem naszych pracowników, które zdążyły ujrzeć już światło dzienne na stronie wFirma.pl, w artykułach na Poradniku Przedsiębiorcy oraz na Facebooku, ale na tym nie kończymy. W niedalekiej przyszłości zobaczycie nas na platformie YouTube, gdzie będziemy tworzyć kanał wiedzy dla przedsiębiorców.

 

Nagrywanie filmików z udziałem pracowników 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij artykuł na:

Zostań częścią zespołu!

Zacznij z nami budować innowacyjne produkty dla biznesu. Stale szukamy utalentowanych i zaangażowanych ludzi do naszych zespołów.

Dołącz do nas Dołącz do nas
Kaktus