Ostatnio na blogu:

Nowa strona wFirma.pl już jest!

Nowa strona wFirma.pl już jest!

Zgodnie z naszą firmową tradycją, początek nowego roku to liczne zmiany i aktualizacje. Po kilku miesiącach ciężkiej pracy zespołu WINS, uruchomiona została – w odświeżonej szacie graficznej – nowa strona internetowa wFirma.pl

Portal przeszedł całkowitą przebudowę, by jeszcze skuteczniej informować o naszych usługach i pomóc klientom w wyborze odpowiedniego dla nich pakietu. Strona jest przejrzysta, intuicyjna i wizualnie atrakcyjna dla użytkownika. 

Odmienione nawigacja i menu pozwalają na przeglądanie oferty w kontekście formy prowadzonej działalności gospodarczej, określonej branży lub konkretnego, oferowanego przez nas produktu. Proponujemy rozwiązania dla samozatrudnionych, małych firm, spółek oraz biur rachunkowych. 

W sekcji branżowej prezentujemy liczne funkcje naszego systemu wFirma w odniesieniu do wymagań różnego rodzaju prowadzonych działalności.

Moduł “Produkty” przedstawia w szczegółowy sposób rozwiązania dla biur rachunkowych, a także najważniejsze cechy i funkcjonalności, które znajdują się w programie do fakturowania, systemie do prowadzenia księgowości online, module do prowadzenia kadr i płac oraz systemie magazynowym. Dodatkową funkcją, dostępną dla każdego produktu, jest CRM.

A to jeszcze nie wszystko! Przed nami kolejne etapy rozwijania nowej strony i jej udoskonalania. Mamy nadzieję, że nowa wizytówka wFirmy spełni oczekiwania naszych klientów i stanie się ich narzędziem w codziennej pracy.

nowa strona wfirma.pl

 

 

Udostępnij artykuł na:

Zostań częścią zespołu!

Zacznij z nami budować innowacyjne produkty dla biznesu. Stale szukamy utalentowanych i zaangażowanych ludzi do naszych zespołów.

Dołącz do nas Dołącz do nas
Kaktus