Postępy remontowe w Jeleniej Górze

Postępy remontowe w Jeleniej Górze

W Jeleniej Górze praca wre. Ekipa remontowa dbająca o rewitalizacje naszej jeleniogórskiej inwestycji nie zatrzymuje się, a efekty z tygodnia na tydzień widać gołym okiem. Sytuacja na miejscu jest bardzo dynamiczna, od naszej ostatniej wizyty na miejscu prac remontowych zmieniło się już bardzo dużo. 

postępy remontowe w JG

Po okresie przygotowawczym i organizacyjnym prace mogły na dobre nabrać tempa. Obecnie rewitalizowane są zabytkowe cegłówki i wymieniane wzniesienia oraz okna. Miejsce, dzięki wkładzie pracy i zaangażowaniu fachowców coraz bardziej przybiera zakładaną formę. Sprawa jest poważna, szacowana wartość inwestycji to ponad 5 mln złotych.

 postępy remontowe w JG

Oczami wyobraźni widzimy już efekt końcowy i zrewitalizowane wnętrza, ale zanim to nastąpi przed nami jeszcze dużo pracy. Uzbrojeni w cierpliwość czekamy na realizację kolejnych etapów remontu, o których oczywiście będziemy informować na bieżąco.

Udostępnij artykuł na:

Zostań częścią zespołu!

Zacznij z nami budować innowacyjne produkty dla biznesu. Stale szukamy utalentowanych i zaangażowanych ludzi do naszych zespołów.

Dołącz do nas Dołącz do nas
Kaktus