Poznaj naszą firmę!

Poznaj naszą firmę!

Kilka lat temu postawiliśmy sobie wyzwanie zbudowania silnej organizacji. Chcieliśmy zapewnić naszej firmie oraz ludziom w niej pracującym solidne fundamenty, które poprawią naszą efektywność, ale również wpłyną pozytywnie na relacje panujące w zespole. Zależy nam, by w WINS pracowały osoby, które kochają to, co robią. Właśnie dlatego, tak ważna jest dla nas kultura organizacji, o której pokrótce chcemy opowiedzieć. 

Mamy misję, którą wszyscy realizujemy

Misją WINS jest wsparcie przedsiębiorców działających w erze informacji. Cała firma i każdy z tworzących ją zespołów przyczynia się do jej realizacji. Naszą misję, przekuwamy w konkretne zadania:

  1. Tworzymy i dostarczamy kompleksowe oprogramowanie dla małego biznesu, jakim jest wFirma,
  2. Dzielimy się naszą wiedzą z zakresu prowadzenia księgowości, podatków, biznesu, prawa pracy i prawa gospodarczego za pomocą porad online,
  3. Opracowujemy i udostępniamy bezpłatnie specjalistyczne artykuły najwyższej jakości, w szczególności skupiając swoją uwagę na Poradniku Pracownika oraz Poradniku Przedsiębiorcy.

Dążymy w tym samym kierunku

Mamy wizję, aby być absolutnym liderem na rynku webowego oprogramowania dla biznesu oraz doradztwa online w Polsce. Każdego dnia, wykonując naszą codzienną pracę zbliżamy się do jej realizacji, poprzez:

  1. Stałe podnoszenie poziomu jakości i bezpieczeństwa naszych usług,
  2. Dbanie o utrzymanie dobrej kondycji finansowej firmy, co warunkuje jej ciągły, harmonijny i dynamiczny rozwój,
  3. Oferowanie najlepszych warunków zatrudnienia i rozwoju osobistego pracownikom.

Mamy wspólne wartości

To, co nas łączy, to wspólnie wyznawane wartości. To my, zespół WINS określiliśmy jakie wartości znajdą się na tej liście. Są to: szacunek, równość, zaufanie, otwartość, współpraca oraz innowacyjność. Cenisz podobne? Może Twoje miejsce jest właśnie w naszym zespole!

Jesteśmy turkusowi 

Turkusowe organizacje opierają się na współpracy. Wszyscy pracownicy są równi i wspólnie tworzą firmę oraz wypełniają jej misję. Wiemy, do jakiego celu dążymy, jakimi wartościami się kierujemy oraz jaką odpowiedzialność ponosimy. Choć ostateczne decyzje podejmowane są przez osoby mające odpowiednie w danym obszarze kompetencje, to jednak wszyscy mają wpływ na dany projekt. Takie zarządzanie i samoorganizujące się zespoły pozwalają na ciągły rozwój zarówno firmy, jak i jednostki. W ten sposób tworzymy przestrzeń dla kreatywności, innowacyjności i realizowania własnych pomysłów naszych pracowników.  Co ważne, istotniejsze od naszych umiejętności jest to, jakimi ludźmi jesteśmy i co dajemy od siebie dla firmy. W WINS ponad wszystko cenione jest zaangażowanie i to ono jest głównym kryterium pracy w naszej firmie.

… oraz zwinni 

W naszej pracy wykorzystujemy metodyki zwinne, które pozwalają nam dbać o dobrą komunikację w zespole, ale również sprawnie zarządzać projektami. Co ważne, poprawiają one naszą efektywność. Swoje działania opieramy na procesowości, ciągłym rozwoju oraz kulturze jakości.

Jeśli zastanawiasz się nad aplikowaniem do naszej firmy, zachęcamy do zapoznania się z informacjami zawartymi w broszurze onboardingowej, którą pobrać można tutaj. Aktualne oferty pracy można znaleźć w zakładce Dołącz do nas. Zapraszamy!

Udostępnij artykuł na:

Zostań częścią zespołu!

Zacznij z nami budować innowacyjne produkty dla biznesu. Stale szukamy utalentowanych i zaangażowanych ludzi do naszych zespołów.

Dołącz do nas Dołącz do nas
Kaktus