Prezentowy zawrót głowy w WINS

Prezentowy zawrót głowy w WINS

Po raz kolejny nasza firma zamieniła się w pracownię Świętego Mikołaja, a to oznacza tylko jedno… w tym roku również wzięliśmy udział w akcji charytatywnej dedykowanej podopiecznym Fundacji Pociecha. 

Organizacja ta wspiera dzieci z dysfunkcyjnych rodzin. Dlatego, jak co roku w grudniu, celem Fundacji jest podarowanie najmłodszym wymarzonych prezentów, które w tym szczególnym okresie dają im radość i szansę na to, by poczuć magię świąt oraz otaczające ich dobro. Serdecznie nam miło, że tym gestem, mogliśmy się do tego przyczynić!

Dzięki zaangażowaniu pracowników naszej firmy zakupiliśmy prezenty dla 64 dzieci, tym samym spełniając ich małe i skryte marzenia o wybranych zabawkach, grach czy książkach. 

Prezentowy zawrót głowy w WINS - charytatywna akcja na Święta

Prezenty, po dotarciu do siedziby WINS na Krzywoustego we Wrocławiu, zostały sprawnie zapakowane dzięki pomocy naszych pracowników, którzy na jeden dzień zamienili się w elfy Mikołaja. 

Mieliśmy szansę spełnić świąteczne pragnienia dzieci z Wrocławia, Gdańska, Bydgoszczy oraz Zabłotni, tym samym po raz kolejny pokazując, że w zespole siła i warto czynić dobro. W podziękowaniu otrzymaliśmy od Fundacji oraz dzieci drobne podarunki widoczne na zdjęciu. My również mieliśmy ogromną radość zajadając się piernikami i popijając je pyszną świąteczną herbatą :) .

Prezentowy zawrót głowy w WINS - charytatywna akcja na Święta

Dziękujemy naszym pracownikom za pomoc i zaangażowanie w świąteczną akcję!

Udostępnij artykuł na:

Zostań częścią zespołu!

Zacznij z nami budować innowacyjne produkty dla biznesu. Stale szukamy utalentowanych i zaangażowanych ludzi do naszych zespołów.

Dołącz do nas Dołącz do nas
Kaktus