Ostatnio na blogu:

"Gazela Biznesu 2020" dla Web INnovative Software

"Gazela Biznesu 2020" dla Web INnovative Software

Z dumą informujemy, że nasza firma otrzymała tytuł "Gazela Biznesu 2020" i po raz kolejny znalazła się w prestiżowym gronie najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw z sektora MŚP.

Gazele Biznesu to najstarszy ranking małych i średnich firm w Polsce organizowany przez redakcję „Pulsu Biznesu” nieprzerwanie od 2000 r. Ranking opiera się na najbardziej obiektywnych kryteriach jakimi są wyniki finansowe firm. Tytuł “Gazeli Biznesu” dla WINS oznacza, że spółka dynamicznie się rozwija, jest firmą transparentną, a tym samym należy do elity małych i średnich firm w Polsce.

W tegorocznym 21. rankingu “Gazele Biznesu” znajdują się podmioty, które działają nieprzerwanie od co najmniej 2017 roku, w ostatnich trzech latach odnotowały wzrost przychodów, nie miały straty i udostępniają wyniki finansowe umożliwiając ocenę ich kondycji.

W tym roku sklasyfikowane zostały 4733 firmy z całej Polski. Web INnovative Software znalazła się na pozycji 405, co w porównaniu do roku poprzedniego jest wynikiem lepszym o 65 miejsc. Dane dotyczące naszej firmy można znaleźć tutaj. 

Kolejna nagroda dla WINS jest potwierdzeniem tego, że dla naszego zespołu nie ma rzeczy niemożliwych! Każdego dnia wspólnie pracujemy nad tworzeniem innowacyjnych rozwiązań i usług, które odpowiadają na potrzeby naszych klientów. Otrzymane wyróżnienie to nasz wspólny sukces!

Dziękujemy!

 

Udostępnij artykuł na:

Zostań częścią zespołu!

Zacznij z nami budować innowacyjne produkty dla biznesu. Stale szukamy utalentowanych i zaangażowanych ludzi do naszych zespołów.

Dołącz do nas Dołącz do nas
Kaktus