Warsztaty i podsumowanie osiągnięć WINS, czyli drugi dzień wyjazdu

Warsztaty i podsumowanie osiągnięć WINS, czyli drugi dzień wyjazdu

Po wielu godzinach, huczne zabawy w górskim szałasie dobiegły końca. Rano, podczas śniadania, na naszych twarzach widniało zadowolenie i lekkie (uzasadnione) zmęczenie. Było warto :)

Na ten dzień, zgodnie z naszą WINSOWĄ tradycją, przypadały wspólne warsztaty. Podczas tego wyjazdu ich tematem przewodnim była „Kultura organizacji i środowiska”. Każdy z zespołów przedstawił swoje rozumienie tych pojęć. Pomysły były bardzo kreatywne. Od prezentacji wzbogaconych zdjęciami i filmami, przez pokaz umiejętności aktorskich, aż po najsmaczniejszą prezentację – wspólne warsztaty kulinarne. Okazało się, że w takiej formie, również można doskonale przedstawić temat kultury organizacyjnej :) Kreatywnych pomysłów nam nie brakuje!

Sałatka

Warsztaty

 

Księgowe 

Aktorzy

 

Następną częścią spotkania były warsztaty przygotowane przez naszego trenera. W sposób aktywny wzajemnie się poznawaliśmy, usprawnialiśmy sposób komunikacji w zespole oraz docenialiśmy mocne strony naszych koleżanek i kolegów.

 

Super

Kultura organizacji

 

Zwieńczeniem wyjazdu integracyjnego było podsumowanie osiągnięć WINS. Po raz kolejny uświadomiliśmy sobie, że praca zespołowa, pasja i zaangażowanie dają świetne efekty, z których jesteśmy dumni.

Udostępnij artykuł na:

Zostań częścią zespołu!

Zacznij z nami budować innowacyjne produkty dla biznesu. Stale szukamy utalentowanych i zaangażowanych ludzi do naszych zespołów.

Dołącz do nas Dołącz do nas
Kaktus