Za nami webinar z Ministerstwem Finansów nt. zmian podatkowych w Polskim Ładzie!

Za nami webinar z Ministerstwem Finansów nt. zmian podatkowych w Polskim Ładzie!

Kolejny 2022 rok przyniesie wiele zmian polskim przedsiębiorcom. Spowodowane jest to reformami wynikającymi z Polskiego Ładu. Jako, iż działania naszej firmy skierowane są w szczególności do przedsiębiorców, ważne jest dla nas, by w tym okresie, być dla nich wsparciem. Właśnie dlatego dnia 29 grudnia 2021 odbył się webinar organizowany przez serwis wFirma we współpracy z Ministerstwem Finansów nt. zmian podatkowych od 2022 roku.

Ważny cel

Celem spotkania było wyjaśnienie zagadnień związanych z Polskim Ładem. Omówione zostały takie tematy, jak:

  • ulga dla klasy średniej,
  • rozliczenia podatkowe w kontekście zmiany w składce zdrowotnej,
  • PIT-0 dla rodziny 4+,
  • ulga na powrót,
  • zmiany w leasingu od 2022 roku.

Prelegenci

Wprowadzenie poprowadził Pan Jan Sarnowski - Wiceminister Finansów, a omówieniem zmian, jakie czekają przedsiębiorców od 2022 roku, zajęła się Pani Beata Karbownik - zastępca Dyrektora Departamentu Podatków Dochodowych w Ministerstwie Finansów. Serdecznie dziękujemy za merytoryczny wykład!

Uznanie należy się również naszym pracownikom. Zespół WINS był odpowiedzialny m.in. za komunikację z Ministerstwem Finansów oraz ustalanie wszelkich szczegółów spotkania, dopracowanie kwestii technicznych i przygotowanie platformy,  przeprowadzenie webinaru, działania marketingowe, czego efektem była zaskakująca liczba uczestników spotkania! 

Ogromny sukces

Wydarzenie było transmitowane jednocześnie na platformie webinarowej Clickmeeting oraz na Facebooku Poradnika Przedsiębiorcy. Na platformie liczba uczestników wyniosła ponad 2400, natomiast na Facebooku aż 530 osób. To niemal 3 tysiące zainteresowanych!

Ale to nie wszystko!

Zgodnie z zapowiedziami, zebrane w czasie spotkania pytania zostaną opracowane po nowym roku przez naszych ekspertów we współpracy z Ministerstwem Finansów. Gotowe odpowiedzi w formie broszury udostępnione zostaną uczestnikom webinaru oraz opublikujemy je w artykułach na Poradniku Przedsiębiorcy oraz blogu wFirmy. 

Zapraszamy do obejrzenia nagrania z webinaru, które dostępne jest tutaj

Udostępnij artykuł na:

Zostań częścią zespołu!

Zacznij z nami budować innowacyjne produkty dla biznesu. Stale szukamy utalentowanych i zaangażowanych ludzi do naszych zespołów.

Dołącz do nas Dołącz do nas
Kaktus