wFirma jednym z wystawców na Targach eHandlu w Warszawie!

wFirma jednym z wystawców na Targach eHandlu w Warszawie!

14.04.2022 r. odbyły się 21.Targi eHandlu, które miały miejsce w hali EXPO XXI w Warszawie. To jedno z największych wydarzeń w branży e-commerce, nie mogło odbyć się bez zespołu WINS. Targi e-commerce to świetna okoliczność do zapoznania się z najnowszymi nowinkami ze świata e-handlu oraz spotkania się z wystawcami, w tym odwiedzenia naszego stoiska wFirmy.

System wFirma dla e-commerce

System wFirma posiada rozwiązania dedykowane firmom z branży e-commerce. Ważnymi elementami podczas prowadzenia sklepu online są automatyzacja procesów i wielokanałowość sprzedaży. Jest to możliwe dzięki Integratorowi e-commerce, który znajdziesz w ofercie wFirmy. Nasi klienci cenią sobie także zalety programu magazynowego online, dzięki któremu zarządzanie gospodarka magazynową produktów staje się o wiele łatwiejsze.

Spotkania i rozmowy przy stoisku

Podczas targów nasze stoisko odwiedziło wielu właścicieli i pracowników firm e-commerce, co więcej mieliśmy okazję spotkać się z osobami chcącymi poszerzyć swoją działalność o sektor e-handlu. Nie zabrakło także rozmów z naszymi obecnymi klientami, co nas bardzo cieszy.

Specjalnie na targi nasi eksperci przygotowali informator pt. “E-commerce a podatki”, w którym zebraliśmy najważniejszą wiedzę podatkową oraz cenne wskazówki przy rozliczaniu działalności. Ponadto nie zabrakło naszych wFirmowych gadżetów takich jak: notesy, karteczki, zestawy narzędzi, lusterka, długopisy czy maskotki, by każdy mógł wybrać coś dla siebie.

wfirma na targach ehandlu

wfirma na targach ehandlu

 

Emocje jeszcze nie opadły, a my już nie możemy doczekać się następnych okazji, żeby się z Wami spotkać! Dziękujemy za odwiedziny i do zobaczenia!

Udostępnij artykuł na:

Zostań częścią zespołu!

Zacznij z nami budować innowacyjne produkty dla biznesu. Stale szukamy utalentowanych i zaangażowanych ludzi do naszych zespołów.

Dołącz do nas Dołącz do nas
Kaktus