Wspólne wyjście zespołu prawnego

Wspólne wyjście zespołu prawnego

Nasze koleżanki z działu prawnego spędziły razem środowe popołudnie. Miały ku temu kilka bardzo ważnych powodów. Jednym z nich jest dołączenie do zespołu (już na stałe) Julii, która dba o WINSowe „centrum dowodzenia” :) Ponadto w tym dniu pomyślnie przeszliśmy audyt ISO, w którym nasza koleżanka Dorota uczestniczyła jako auditor wewnętrzny. Sukcesy odniosły również pozostałe dziewczyny. W mediach zewnętrznych pojawiły się dwa artykuły Ewy, natomiast druga Dorota dołączyła do grona autorów na naszym Poradniku Przedsiębiorcy.

Gratulacje! Dałyście czadu :)

 Zespół

Success

W jaki sposób postanowiły uczcić te sukcesy? Poprzez wspólne wyjście zespołu prawnego i szukanie rozwiązań. Tym razem, nie w labiryntach przepisów prawa, lecz rozwiązując zagadki stawiane przed nimi przez Escape Room. Tutaj dziewczyny również odniosły zwycięstwo i opuściły pokój przed czasem. Wszystkie te wydarzenia wyostrzyły ich apetyt, dlatego spotkanie zakończyły przy pysznej pizzy. 

Pizza

Udostępnij artykuł na:

Zostań częścią zespołu!

Zacznij z nami budować innowacyjne produkty dla biznesu. Stale szukamy utalentowanych i zaangażowanych ludzi do naszych zespołów.

Dołącz do nas Dołącz do nas
Kaktus