Zmiany w podatku VAT - czyli szkolenie naszych księgowych

Zmiany w podatku VAT - czyli szkolenie naszych księgowych

W związku z ciągłymi zmianami w prawie podatkowym i księgowości dbamy o to, by nasi pracownicy na bieżąco zdobywali nową wiedzę. Jest to bardzo ważne, gdyż na co dzień nasz zespół ekspertów wspiera klientów - przedsiębiorców, udzielając im porad dotyczących prowadzenia działalności gospodarczej.

Szkolenie, w którym w ubiegłym tygodniu udział wzięły nasze księgowe, dotyczyło zmian w podatku VAT, które wejdę w życie od 1 lipca 2021 r.  Podczas spotkania szczegółowo zostały omówione zmiany dotyczące JPK, pakietu slim VAT 2, korekt faktur, a także inne bieżące aspekty w zakresie podatku VAT. 

Zmiany w podatku VAT - czyli szkolenie naszych księgowych

Wiedza pozyskana podczas szkolenia przełoży się na rozwój projektów realizowanych w całej naszej firmie. Zarówno w dziale księgowym i podatkowym, gdzie pomagamy klientom w prowadzeniu księgowości ich firm, jak i w naszym wydawnictwie online - na portalu PoradnikPrzedsiebiorcy.pl, gdzie na bieżąco publikowane są artykuły o tematyce biznesowo-prawnej.

 

Udostępnij artykuł na:

Zostań częścią zespołu!

Zacznij z nami budować innowacyjne produkty dla biznesu. Stale szukamy utalentowanych i zaangażowanych ludzi do naszych zespołów.

Dołącz do nas Dołącz do nas
Kaktus