Lider

Bartłomiej Lazarowicz

Dyrektor Jakości

Do naszego zespołu potrzebujemy ludzi gotowych na nowe wyzwania, stawiających na rozwój i pracę zespołową.

Programista Front-end i PHP

Od 5000 PLN brutto

Jesteśmy dostawcą platform z oprogramowaniem dostępnym przez internet, wspierających sprzedaż, zarządzanie i sprawozdawczość. Nasze systemy dedykowane są dla mikro i małych przedsiębiorców.

Jesteśmy zespołem, który dzięki wiedzy, doświadczeniu i pasji tworzenia realizuje projekty przeznaczone dla przedsiębiorców działających w erze informacji.

Zakres obowiązków:

  • tworzenie i rozwój aplikacji internetowych (w tym dokumentacji) opartych na technologii PHP, MySQL oraz JavaScript,

  • czuwanie nad prawidłowym działaniem aplikacji informatycznych wykorzystywanych w obrębie firmy (w tym wsparcie techniczne)

Wymagania:

  • znajomość w stopniu bardzo dobrym PHP oraz programowania obiektowego,

  • znajomość relacyjnych baz danych (MySQL),

  • znajomość technologii HTML, CSS, JavaScript oraz XML,

  • komunikatywność i dokładność w wykonywaniu obowiązków,

Oferujemy:

  • Pracę w nowoczesnej firmie o wysokich standardach;

  • Pewne wynagrodzenie i motywujący system premiowania;

  • Szansę na rozwój w strukturach firmy;

  • Możliwość realnego wpływu na rozwój produktu;

  • Współpracę z zespołem profesjonalistów;

  • Atrakcyjny motywatory pozapłacowe:

    • prywatna opieka medyczna

    • liczne wydarzenia integracyjne.

Podziel się:
Zobacz co u nas słychać:
Turkusowa organizacja szansą na sukces
Droga do turkusu 2019-06-25
zobacz więcej
Pyszne świętowanie nowej odsłony strony WINS
Z życia WINS 2019-06-17
Kaktus