Firma WINS nagrodzona Diamentem Polskiej Innowacyjności i Diamentem Polskiej Gospodarki

Firma WINS nagrodzona Diamentem Polskiej Innowacyjności i Diamentem Polskiej Gospodarki

20 maja przedstawiciele firmy, Emilia i Bartek, mieli zaszczyt odebrać aż dwie statuetki: Diament Polskiej Innowacyjności oraz Diament Polskiej Gospodarki. Cieszymy się, że firma WINS po raz kolejny została uhonorowana tak zaszczytną nagrodą.

Wielka Gala Przedsiębiorczości organizowana jest przez Ogólnopolską Federację Przedsiębiorców i Pracodawców. Rozdanie nagród odbyło się 20 maja 2022 r., na które przybyło wybitne grono przedstawicieli najprężniej rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce.

Wyróżnienie Diamentem Polskiej Innowacyjności honoruje dążenie do nowoczesności, wprowadzenie na rynek produktów lub usług opartych o najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, natomiast Diament Polskiej Gospodarki to najwyższe wyróżnienie przyznawane podczas gali, dlatego jesteśmy bardzo zadowoleni, że przypadło akurat nam.

Ta nagroda świadczy o sile firmy oraz jej daleko idącym rozwoju, zarówno w zakresie świadczenia usług, jak i jej organizacji wewnętrznej. Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w tak prestiżowym konkursie oraz, że udało nam się zdobyć aż dwie nagrody. Jest to dla nas duża motywacja do dalszego rozwoju firmy.

wins na wielkiej gali przedsiębiorczości

wins na wielkiej gali przedsiębiorczości

Po części oficjalnej, odbył się uroczysty bankiet na około 400 osób, gdzie mieliśmy okazję poznać wielu znamienitych gości, a także cieszyć się wygraną wraz z innymi zaproszonymi przedsiębiorcami. Część nieoficjalna stanowiła również okazję, by porozmawiać z przedstawicielami firm oraz organizatorami konkursu.

 

Udostępnij artykuł na:

Zostań częścią zespołu!

Zacznij z nami budować innowacyjne produkty dla biznesu. Stale szukamy utalentowanych i zaangażowanych ludzi do naszych zespołów.

Dołącz do nas Dołącz do nas
Kaktus