Integracja na sportowo, czyli spotkanie zespołu kadr

Integracja na sportowo, czyli spotkanie zespołu kadr

Nie od dziś wiadomo, że zespół kadrowy uwielbia aktywny wypoczynek. Dlatego też w środę, 16. listopada, postanowiliśmy wybrać się na wspólną integrację w celu zacieśniania zespołowych więzi - jako miejsce spotkania wybraliśmy Hasta la Vista!

Jak zapewne wszyscy wiedzą, istnieją trzy rzeczy najtrudniejsze do powiedzenia przez człowieka: "myliłem się", "przepraszam" i "badminton" - na naszym spotkaniu postanowiliśmy skupić się na tej trzeciej dyscyplinie.

 

integracja zespołu kadr

 

Wylaliśmy siódme poty, spaliliśmy nadprogramowe kalorie oraz, czego dowiedzieliśmy się dopiero nazajutrz - nabawiliśmy się niemałych zakwasów! Jednak nic tak dobrze nie smakuje, jak spędzanie czasu w doborowym towarzystwie, doprawionego szczyptą rywalizacji.

 

integracja zespołu kadr

 

Tego dnia nie było przegranych, a w ramach nagrody za trud włożony w grę wybraliśmy się do Hali Świebodzkiej. Street Food jest zdecydowanie tym, co lubimy najbardziej, a jeśli ktoś nie wierzy, to powinien zobaczyć, jak zajadaliśmy się tymi pysznościami! Rozmowa jednak tak się kleiła, że z tego wszystkiego, aż zapomnieliśmy uwiecznić te chwile na zdjęciach... Na następnej integracji na pewno będziemy już o tym pamiętać!

 

integracja zespołu kadr

Udostępnij artykuł na:

Zostań częścią zespołu!

Zacznij z nami budować innowacyjne produkty dla biznesu. Stale szukamy utalentowanych i zaangażowanych ludzi do naszych zespołów.

Dołącz do nas Dołącz do nas
Kaktus