Marka Biura Rachunkowego z udziałem wFirma

Marka Biura Rachunkowego z udziałem wFirma

Marka Biura Rachunkowego to stosunkowo niewielkie wydarzenie, jednak pełne otwartych i życzliwych osób, chętnych poszerzać swoją wiedzę z zakresu księgowości, ale także zarządzania biurem oraz umiejętności kreowania własnej marki.

Marka biura rachunkowego - na czym to polega?

Biuro rachunkowe, jak i każda inna firma, powinno dbać o swoją markę i wizerunek, tak samo jak i o jakość swoich usług. Rynek biur rachunkowych staje się coraz szerszy, dlatego ważnym jest, by wyróżniać się na tle innych. Z takiego przeświadczenia wychodzą Pani Żaneta Hejne - główna prelegentka oraz organizatorzy wydarzenia.

Wydarzenie podzielone było na dwie części: prelekcję oraz warsztaty, które miały za zadanie pokazać właścicielom biur jak stworzyć silną markę oraz w jaki sposób budować i utrzymywać pozytywne relacje z klientem, a także współpracownikami.

wFirma na Marce Biura Rachunkowego

Wydarzenia w mniejszym gronie stwarzają atmosferę do dłuższych rozmów, a także możliwość pokazania rozwiązań systemowych, które znacząco usprawniają pracę i odpowiadają na potrzeby biur rachunkowych - tak też było i tym razem. Przy stoisku wFirmy odbyło się wiele rozmów na tematy ważne dla księgowych. Mogliśmy odpowiedzieć na nurtujące uczestników pytania dotyczące ich codziennych problemów i rozwiązań jakie niesie nasze oprogramowanie - wFirma dla Biur Rachunkowych. Mieliśmy też okazję wystąpić z krótką prezentacją dla uczestników. Oczywiście, nie obyło się bez małych podarunków w postaci wFirmowych gadżetów, przydatnych w pracy każdego księgowego.

marka biura rachunkowego

marka biura rachunkowego

Udostępnij artykuł na:

Zostań częścią zespołu!

Zacznij z nami budować innowacyjne produkty dla biznesu. Stale szukamy utalentowanych i zaangażowanych ludzi do naszych zespołów.

Dołącz do nas Dołącz do nas
Kaktus