Nowy Poradnik Przedsiębiorcy!

Nowy Poradnik Przedsiębiorcy!

Od lat poprzez nasz portal Poradnik Przedsiębiorcy dzielimy się merytoryczną wiedzą z tematyki biznesu, księgowości, podatków, prawa pracy i prawa gospodarczego. Naszą dewizą jest ciągła zmiana i innowacja, dlatego zdecydowaliśmy się na odświeżenie wyglądu strony Poradnika Przedsiębiorcy.

Nowy wygląd, te same merytoryczne artykuły

Nasi eksperci przybliżają aspekty prawne prowadzenia działalności gospodarczej w przystępny i zrozumiały sposób, dlatego nasz portal odwiedza ponad 5 mln czytelników miesięcznie. Codziennie pomagamy przedsiębiorcom zarówno małych, jak i dużych firm, rozwiewając ich wątpliwości poprzez wyczerpujące temat artykuły. Na portalu można znaleźć aktualne informacje o zmianach dotyczących przedsiębiorców oraz wiedzę, która ułatwi prowadzenie swojej firmy.

Poradnik Przedsiębiorcy zmienia się dla Was

Staramy się dostarczać informacje w przystępny dla czytelnika sposób, nie tylko poprzez treść artykułów, ale także wygląd. Dlatego w tym celu zdecydowaliśmy się na aktualizację warstwy wizualnej Poradnika Przedsiębiorcy. Przez kilka ostatnich miesięcy pracowaliśmy nad nową szatą graficzna portalu oraz wdrożeniem zmian. Postawiliśmy na przejrzysty wygląd oraz wyróżnienie najważniejszych i najchętniej czytanych treści, do których czytelnik ma łatwy dostęp, bezpośrednio po wejściu na główną stronę.

Odwiedź nowy Poradnik Przedsiębiorcy już teraz!

Udostępnij artykuł na:

Zostań częścią zespołu!

Zacznij z nami budować innowacyjne produkty dla biznesu. Stale szukamy utalentowanych i zaangażowanych ludzi do naszych zespołów.

Dołącz do nas Dołącz do nas
Kaktus