Pizza time - świętujemy kolejną aktualizację systemu!

Pizza time - świętujemy kolejną aktualizację systemu!

Po ostatniej aktualizacji systemu wFirma, która miała miejsce 9 czerwca, wszyscy pracownicy naszej firmy mogli cieszyć się wspólną pizzą. To już nasza stała tradycja po każdej aktualizacji.

Trochę o aktualizacji…

Aktualizacje systemu wFirma są regularne i starannie zaplanowane. Pracownicy zaangażowani w rozwój produktu dbają o poprawność wprowadzanych funkcji oraz wszelkich zmian. Nowości, które wprowadzamy, są starannie ustalane przez zespoły merytoryczne oraz IT. Wiele z tych funkcji to propozycje naszych użytkowników, które analizujemy i wdrażamy, jeśli wiemy, że mogą pomóc im w codziennej pracy.

Każdy dział, od księgowych, przez kadrowe, programistów, testerów, aż po marketing, bierze udział w tym procesie. Szczególnie dumni jesteśmy z tej aktualizacji, ponieważ zostały wprowadzone pierwsze elementy Cyfrowego Asystenta Księgowego, który stanowi duży krok ku większej automatyzacji pracy naszych użytkowników, a także wprowadza elementy sztucznej inteligencji.

Wspólna przerwa obiadowa z pyszną pizzą

Aktualizacja to także czas na wspólną integrację przy pizzy. Cały zespół zbiera się w jednym pomieszczeniu, aby cieszyć się jej różnymi rodzajami i prowadzić rozmowy na ciekawe tematy. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie, a we wrocławskim biurze szczególną popularnością cieszy się pizza z ananasem.

Te chwile integracji pomagają nam budować zgrany zespół, który jest zmotywowany do dalszej pracy nad udoskonalaniem systemu wFirma. Dzięki takim tradycjom nie tylko poprawiamy nasze produkty, ale również wzmacniamy relacje wewnątrz firmy.

Biuro we Wrocławiu 

 

Biuro w Jeleniej Górze

Cieszymy się, że możemy łączyć ciężką pracę z chwilami radości i integracji! Dzięki temu nasz zespół jest bardziej zgrany i zmotywowany do dalszej pracy!

Udostępnij artykuł na:

Zostań częścią zespołu!

Zacznij z nami budować innowacyjne produkty dla biznesu. Stale szukamy utalentowanych i zaangażowanych ludzi do naszych zespołów.

Dołącz do nas Dołącz do nas
Kaktus