Sztuka wystąpień publicznych i pracy głosem, czyli kolejne szkolenie w naszej firmie

Sztuka wystąpień publicznych i pracy głosem, czyli kolejne szkolenie w naszej  firmie

Podcast Poradnika Przedsiębiorcy to kolejny projekt, któremu wychodzimy naprzeciw. Wiemy, jak ważny jest rozwój oraz odpowiednie przygotowanie w celu rozpoczęcia nowego przedsięwzięcia, nie tylko jeśli chodzi o wiedzę merytoryczną z zakresu księgowości czy kadr, ale też związaną ze świadomą pracą głosem. Wobec tego, w naszej firmie zorganizowaliśmy szkolenie z doświadczonym trenerem głosu. Pozwoliło ono nam rozwinąć się na kolejnej płaszczyźnie i w jak najlepszy sposób wykorzystać nasze indywidualne zasoby. 

Szkolenie z trenerem

Warsztaty poprowadził trener emisji głosu i coach - Radosław Kot. Od 20 lat zajmuje się on szkoleniem i rehabilitacją głosu. Współpracował między innymi z Eweliną Lisowską, Filipem Lato czy też z Emilią Sanecką. Szkolił również wielu uczestników programu The Voice of Poland. Szeroki zakres umiejętności trenera, a także jego bogate doświadczenie pozwoliło nam przygotować się do nagrywania podcastów w kompleksowy sposób.

Przebieg warsztatów

Szkolenie odbyło się w dniach 4-5 kwietnia 2024 r. Podczas niego zdobyliśmy cenną wiedzę teoretyczną i praktyczną. Miało ono charakter warsztatów i było dla nas niezwykle przydatne w kontekście pracy nad Podcastem Poradnika Przedsiębiorcy i nie tylko. Nowe umiejętności pozwolą nam na wykorzystanie potencjału własnego głosu, który jest jednym z narzędzi naszej pracy. 

Na szkoleniu nie mogło zabraknąć naszych ekspertów z zakresu kadr, a także księgowości, którzy biorą czynny udział w nagraniach, osób prowadzących podcasty, jak również tych, którzy reprezentują naszą firmę podczas wystąpień publicznych i webinarów. 

Prowadzący w ramach warsztatu podzielił się z uczestnikami swoją autorską metodą treningu - Techniką Naturalnego Głosu. Warsztaty skupiały się nie tylko na takich kwestiach jak emisja głosu, intonacja czy intencja, ale też pozwoliły pracować z własną wyobraźnią i pewnością siebie. To kompleksowe podejście sprawiło, że uzyskaliśmy niezbędne kompetencje potrzebne do pracy głosem w harmonii z przekazem niewerbalnym.

Z niecierpliwością czekamy na moment, kiedy będziemy mogli wykorzystać nowe umiejętności w praktyce, a już niedługo usłyszycie nas w Podcastach Poradnika Przedsiębiorcy.

Udostępnij artykuł na:

Zostań częścią zespołu!

Zacznij z nami budować innowacyjne produkty dla biznesu. Stale szukamy utalentowanych i zaangażowanych ludzi do naszych zespołów.

Dołącz do nas Dołącz do nas
Kaktus