wFirma.pl Liderem IT 2019!

wFirma.pl  Liderem IT 2019!

Miło nam poinformować, że zespół Web INnovative Software odnosi kolejne sukcesy. Nasi przedstawiciele uczestniczyli wczoraj w uroczystej gali wręczenia statuetek Liderów IT 2019 w Warszawie. Rozpoczęła się ona powitaniem przybyłych gości oraz przedstawieniem wszystkich kategorii nominacji i firm biorących udział w głosowaniu. 

wFirma.pl - gala 

Nasz serwis Księgowości online wFirma.pl został nagrodzony tytułem Lidera IT 2019 w kategorii "ERP Trends-systemy planowania zasobów przedsiębiorstwa". MojeBiuro24.pl również będące naszym produktem otrzymało natomiast nominację w kategorii "BPM Leader - Zarządzanie procesami biznesowymi".

wFirma.pl - lider

wFirma.pl - mojebiuro24

wFirma.pl - duma

wFirma.pl - nagroda

Podczas spotkania odbyła się również ciekawa debata w obszarze "Bezpieczeństwa w Erze cyfrowej transformacji", gdzie poruszane były takie tamaty jak:

- wpływ firm technologicznych na rynki i bezpieczeństwo 


- bezpieczeństwo fintech a wdrożenie Payment Services Directive 2 (PSD2)


- wpływ Distributed Ledger Technology (DLT, blockchain) na cyfrową transformację;


- wykorzystanie asystentów głosowych, a prywatność


- sztuczna inteligencja i machine learning


- to czy wzrost popularności i dalszy rozwój IoT i wearables jest bezpieczny?

- to czy prawo nadąża za cyfrową transformacją i czy powinno? 

Gala urozmaicona była także o część artystyczną, a także bankiet i rozmowy kuluarowe, które stanowią bardzo wartościową część tego typu spotkań dając możliwość wymiany spostrzeżeń.

wFirma.pl - debata

Chcemy ogromnie podziękować wszystkim osobom, które doceniają nasze zaangażowanie i zaufali naszym serwisom. To zdecydowanie motywuje cały WINSowy zespół. Wierzymy, że w dalszym ciągu wsłuchując się w potrzeby naszych klientów będziemy ulepszać nasze produkty, by stawały się jeszcze większym wsparciem w biznesie.

wFirma.pl - zespół

Udostępnij artykuł na:

Zostań częścią zespołu!

Zacznij z nami budować innowacyjne produkty dla biznesu. Stale szukamy utalentowanych i zaangażowanych ludzi do naszych zespołów.

Dołącz do nas Dołącz do nas
Kaktus