Ostatnio na blogu:
Lider

Małgorzata Lewandowska

Lider zespołu Księgowych

Podatki to Twoja pasja? Lubisz pracę zespołową? Do naszego zespołu szukam młodszej księgowej, może takiej jak Ty?!

Młodsza / Młodszy księgowy

Od 4200 PLN brutto + dodatki

Jesteśmy dostawcą platform z oprogramowaniem dostępnym przez internet, wspierających sprzedaż, zarządzanie i sprawozdawczość. Nasze systemy dedykowane są dla mikro i małych przedsiębiorców.

Jesteśmy zespołem, który dzięki wiedzy, doświadczeniu i pasji tworzenia realizuje projekty przeznaczone dla przedsiębiorców działających w erze informacji.

Zatrudnimy w naszej firmie osobę z doświadczeniem na stanowisko Młodsza / Młodszy księgowy

Opis stanowiska

  • Księgowanie dokumentów źródłowych klientów biura rachunkowego:
    • prowadzenie księgowości klientów biura rachunkowego: KPIR, ryczałt ewidencjonowany, pełna księgowość, rejestry VAT,
    • wprowadzanie danych księgowych do systemu księgowego,
    • klasyfikowanie kosztów zgodne z ustawami podatkowymi, weryfikacja zapisów w oparciu o przepisy podatkowe,
    • przygotowywanie deklaracji, sprawozdań podatkowych i finansowych do instytucji państwowych,
    • dbanie o prawidłowy przepływ dokumentów i informacji,
  • Obsługa klienta serwisu wfirma.pl
  • Obsługa publikacji pisanych przez ekspertów w mediach własnych odwiedzanych miesięcznie przez ponad 1,8 mln czytelników:

Wymagania

  • osoba studiująca zaocznie na kierunku zawodowym związanym z rachunkowością,
  • gotowość do stałego podnoszenia swoich kwalifikacji w obszarze wiedzy podatkowej, rachunkowości i prawa gospodarczego
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie nowoczesnych technologii,
  • atrakcyjne i stabilne wynagrodzenie,
  • wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych i rozwoju,
  • wsparcie w realizacji własnych pomysłów,
  • przyjazną i otwartą atmosferę pracy,
  • pakiet prywatnej opieki medycznej.

Wynagrodzenie

Od 4200 PLN brutto + dodatki

CV prosimy przesyłać klikając w przycisk Aplikuj teraz! znajdujący się na dole ogłoszenia.

Podziel się:
Zobacz co u nas słychać:
II tura akcji "Pełny plecak"
Z życia WINS 2019-08-20
zobacz więcej
WINS na wakacjach - Wspomnienia Doroty :)
Z życia WINS 2019-08-14
Kaktus