Dzielenie się to radość! Wsparcie WINS dla sierocińca w Mto Wam Mbu w Tanzanii

Dzielenie się to radość! Wsparcie WINS dla sierocińca w Mto Wam Mbu w Tanzanii

Nie ma nic lepszego niż możliwość dzielenia się z innymi. WINS jako organizacja odnotowująca sukcesy w biznesie rozumie swoją społeczną odpowiedzialność. Dlatego też czujemy potrzebę, by nasze inwestycje nie ograniczały się jedynie do rozwoju firmy i jej produktów, ale też wartości, jakimi jest empatia i dzielenie się z innymi.

Kiribati Club to firma zajmująca się organizacją wycieczek turystycznych i biznesowych. Od lat jest inicjatorem wielu działań wsparcia osób i placówek w krajach Afryki, Azji i Ameryki Południowej. Jedną z takich akcji jest przekazywanie środków pieniężnych pochodzących ze sprzedaży książek podróżniczych na rzecz budowy i utrzymania sierocińca Mto Wam Mbu w Tanzanii. W budynku tym mieszkają dzieci, których rodzice zmarli na AIDS. Placówka nie uzyskuje wsparcia od państwa, a utrzymuje się z darowizn. Kiribati Club współpracuje z sierocińcem od dłuższego czasu.

Szlachetność inicjatywy polega na tym, że zaspokajane są realne ludzkie potrzeby. Chcieliśmy dołączyć również wsparcie WINS dla sierocińca w Tanzanii. Zarząd firmy podjął decyzję o zakupie z firmowych środków książek „Podróże w piątą stronę świata” oraz materiałów reklamowych, z których dochód zostanie przeznaczony na wsparcie dla sierocińca. Publikacje zostały przekazane wszystkim pracownikom. W ten sposób, jako firma, pragniemy nie tylko podzielić się owocami naszych sukcesów z innymi, ale też uwrażliwić, zarówno naszych pracowników, jak i inne organizacje, na wartość, jaką jest możliwość pomocy innym ludziom.

Udostępnij artykuł na:

Zostań częścią zespołu!

Zacznij z nami budować innowacyjne produkty dla biznesu. Stale szukamy utalentowanych i zaangażowanych ludzi do naszych zespołów.

Dołącz do nas Dołącz do nas
Kaktus