FKowicze - integracja i świętowanie sukcesów

FKowicze - integracja i świętowanie sukcesów

Zespół projektowy "FK", odpowiedzialny za rozwój pełnej księgowości w systemie wFirma, niedawno wybrał się na spotkanie integracyjne, aby uczcić swoje ostatnie osiągnięcia i sukcesy. Jak postanowili świętować? Dowiesz się z artykułu!

Co uznajemy za sukces?

Za wspólne sukcesy, w zgodzie z zasadą WIN-WIN, uznajemy zarówno osiągnięcia na rzecz firmy, jak i poszczególnych pracowników, dlatego spotkanie było okazją do świętowania obu tych aspektów.

Dwie osoby z zespołu projektowego “FK” - programistka i pracownik QA (dział jakości) - awansowały na wyższe stanowiska. Awans ten oznacza nie tylko znaczną podwyżkę wynagrodzenia, ale również większą odpowiedzialność za powierzone zadania, a także obszar, który podejmuje się podjąć pracownik. W naszej firmie to my decydujemy o awansach, spotykając się co pół roku w zespołach kompetencyjnych. Taki system budzi zaufanie i motywuje do dalszego rozwoju.

Drugim powodem do świętowania było zakończenie prac nad zeznaniami rocznymi. Każdego roku Ministerstwo Finansów wprowadza nowe wzory tych deklaracji, które muszą być wdrożone w naszym systemie na czas, tak żeby każdy nasz klient mógł się rozliczyć w zeznaniu rocznym odpowiednim drukiem dla jego formy opodatkowania. Stworzenie takiej funkcji wymaga ogromnego skupienia i zaangażowania wszystkich członków zespołu - od osób, przygotowujących merytoryczne założenia zgodne z przepisami, przez programistów implementujących zmiany, po testerów weryfikujących poprawność wdrożenia.

Właśnie dlatego mogliśmy cieszyć się i świętować podwójnie.

Doskonała okazja do spotkania

Co więcej, nasz zespół składa się z osób pracujących w oddziałach we Wrocławiu i Jeleniej Górze, więc wspólne wyjście było doskonałą okazją do integracji i rozmów. Spotkanie odbyło się na wrocławskim rynku, bo właśnie tam mieliśmy zaplanowane atrakcje. Tym razem postanowiliśmy aktywować się nie tylko fizycznie, ale też ruszyć nasze umysły. Właśnie dlatego wybraliśmy "Escape Room na powietrzu", czyli grę terenową, którą aby ukończyć, należy rozwiązać serię zagadek, spacerując i zwiedzając zakątki Wrocławia. Zabawa tym bardziej przypadła nam do gustu, bo mogliśmy wzbudzić w sobie ducha zespołowości i działać razem. Udało nam się rozwiązać wszystkie zagadki, a po drodze zrobić sobie przerwę na luźne rozmowy i wspólny obiad przy Hali Targowej.

Spotkanie integracyjne było nie tylko przyjemnym spędzeniem czasu, ale także świetną okazją do lepszego poznania się i wzmocnienia naszych relacji. Nasza przygoda zakończyła się wspólnym toastem wiśniowym, który stał się symbolicznym zwieńczeniem naszych sukcesów i integracji.

Udostępnij artykuł na:

Zostań częścią zespołu!

Zacznij z nami budować innowacyjne produkty dla biznesu. Stale szukamy utalentowanych i zaangażowanych ludzi do naszych zespołów.

Dołącz do nas Dołącz do nas
Kaktus