Noworoczna aktualizacja udana! Świętujemy tradycyjnie 🍕

Noworoczna aktualizacja udana! Świętujemy tradycyjnie 🍕

Nowy rok – nowe funkcje! Z takim hasłem nasze systemy wFirma.pl oraz MojeBiuro24.pl rozpoczęły rok 2020. W nocy z 31 grudnia 2019 roku na 1 stycznia 2020 r. pomyślnie wdrożona została kolejna aktualizacja, dzięki której nasze produkty są jeszcze lepiej przygotowane na bieżące zmiany prawne. Nowy rok zaczął się więc sukcesem!

Nowe funkcje naszych systemów pojawiły się w obszarach: księgowym, kadrowym, w module Allegro+ oraz segmencie dotyczącym fakturowania i CRM. Do najważniejszych z nich należy zaliczyć kwestie związane z usprawnieniem fakturowania wydarzeń płatnych, indywidualnym mikrorachunkiem podatkowym, drukowaniem faktur na drukarkach fiskalnych, a także zaktualizowanymi wersjami deklaracji PIT-11*, IFT-/IFT-1r, PIT 4R oraz PIT- 8AR. Dokładna lista funkcji wdrożonych podczas najnowszej aktualizacji znajduje się na blogu wFirma.pl.

Nasi specjaliści ciężko pracowali nad opracowaniem, wdrożeniem i testowaniem zmian będących odpowiedzią na aktualne potrzeby użytkowników naszych systemów. Wnioskując z opinii tych ostatnich – praca nie poszła na marne – noworoczna aktualizacja zakończyła się sukcesem. Tradycji stało się więc zadość. Pomyślne wdrożenie zmian opracowanych przez naszych kolegów i koleżanki uczciliśmy pyszną pizzą we wspólnym gronie.

Noworoczna aktualizacja – pizza day

Noworoczna aktualizacja wFirma.pl oraz MojeBiuro24.pl zakończona sukcesem

Udostępnij artykuł na:

Zostań częścią zespołu!

Zacznij z nami budować innowacyjne produkty dla biznesu. Stale szukamy utalentowanych i zaangażowanych ludzi do naszych zespołów.

Dołącz do nas Dołącz do nas
Kaktus