Ogólnopolski Zjazd Biur Rachunkowych "Księgowość to nie wszystko" 2023 z udziałem wFirmy

Ogólnopolski Zjazd Biur Rachunkowych "Księgowość to nie wszystko" 2023 z udziałem wFirmy

Początek listopada minął pod znakiem Ogólnopolskiego Zjazdu Biur Rachunkowych "Księgowość to nie wszystko" 2023 w Sopocie. Tam, dzięki zaliczanym do najlepszych w kraju ekspertom i praktykom, można było otrzymać ogrom wiedzy na temat usprawnienia pracy biura rachunkowego i zwiększenia jego efektywności. W jaki sposób? Przeczytaj!

Nowe technologie i automatyzacja pracy biura rachunkowego

Celem organizatorów było ukazanie w jaki sposób można wypracować nowe procedury zarządzania biurem rachunkowym, których wynikiem będzie zwiększenie codziennej efektywności pracy, jak również zwiększenie świadomości księgowych na temat rozwoju osobistego, aby podnieść kwalifikacje zawodowe i satysfakcję z wykonywanej pracy. W tym celu omówione zostały tematy nowych technologii w biurach rachunkowych, czy też stresu w zawodzie księgowego.

Gdzie nowe technologie, tam system wFirma

Ponieważ "Księgowość to nie wszystko" to wydarzenie ogólnopolskie, to nie mogło na nim zabraknąć naszego stoiska. 

Udział w zjeździe obfitował w rozmowy na temat Krajowego Systemu e-Faktur i możliwości naszego systemu wFirma dla Biur Rachunkowych w tym zakresie. Wiele właścicieli biur zaskoczył fakt, iż integracja z KSeF nie jest u nas dodatkowo płatna, a także skorzysta z niej zarówno biuro rachunkowe, jak i jego klienci.

Do głównych zagadnień naszych rozmów z uczestnikami wydarzenia należała również dodatkowa funkcja weryfikacji przez klienta wersji roboczych wydatków, wraz z możliwością zapytania czego dotyczy dany dokument - stanowiąca znaczne usprawnienie pracy w biurze rachunkowym.

Księgowość to nie wszystko..., czyli zabawa do białego rana

Jako że tematy poruszane na konferencji dotyczyły stresu w zawodzie księgowego i rozwoju osobistego - dużą wagę przyłożono również do integracji uczestników, gdzie organizatorzy wykazali się dużą pomysłowością i kreatywnością. 

Uczestnicy mieli możliwość wzięcia udziału w grach integracyjnych takich jak kalambury, czy familiada. Oprócz tego do zaskakujących, a zarazem urozmaicających wydarzenie, należała sesja z gongami i misami tybetańskimi, która zrelaksowała wszystkich uczestników.

Zwieńczeniem wydarzenia był bankiet, gdzie można było nawiązać nowe znajomości, czy spotkać się z naszymi obecnymi klientami w innym, bardziej prywatnym otoczeniu.

Księgowość to nie wszystko

Wydarzenia takie jak Ogólnopolski Zjazd Biur Rachunkowych "Księgowość to nie wszystko" są dla nas okazją do wysłuchania z jakimi problemami borykają się na co dzień biura rachunkowe, dzięki czemu wciąż możemy rozwijać naszą ofertę i dostosowywać ją do konkretnych potrzeb. Dlatego też nie możemy doczekać się kolejnych okazji na spotkanie z naszymi klientami!

Udostępnij artykuł na:

Zostań częścią zespołu!

Zacznij z nami budować innowacyjne produkty dla biznesu. Stale szukamy utalentowanych i zaangażowanych ludzi do naszych zespołów.

Dołącz do nas Dołącz do nas
Kaktus