Perfect game, czyli zespół kadrowy WINS i jego integracja w kręgielni

Perfect game, czyli zespół kadrowy WINS i jego integracja w kręgielni

Wszyscy wiemy, że poniedziałki bywają trudne. Dlatego warto je łagodzić, ładując baterie pozytywną energią. Mistrzami rozpoczynania nowego tygodnia jest zespół kadrowy WINS, który poniedziałkowe popołudnie spędził, próbując swoich sił w grze w kręgle. Okazało się, że są całkiem nieźli!

Jak wynika z doniesień naszych kolegów i koleżanek – WINS może z powodzeniem wystawić swój zespół w turnieju kręglarskim. Wrodzone umiejętności, czy też fart początkującego – cokolwiek kierowało rękami członków naszego działu kadr, przyniosło świetne efekty. Mimo że większość osób zagrała pierwszy raz w życiu, okazało się, że mamy na pokładzie kilka prawdziwych talentów.

Zespół kadrowy WINS podczas integracji pracowniczej

Po udanej rozgrywce integracja przeniosła się do pobliskiej pizzerii. Pyszna włoska kuchnia i energia wytworzona przy sportowej rywalizacji stworzyła nastrój do luźnych dyskusji. Tym sposobem, w listopadowy wieczór, naszym kadrowym udzieliła się atmosfera ciepłego, egzotycznego południa. Nic dziwnego, że chłodny wtorkowy ranek nie był im już wcale straszny!

Zespół kadrowy WINS – świętowanie przy pizzy 

Udostępnij artykuł na:

Zostań częścią zespołu!

Zacznij z nami budować innowacyjne produkty dla biznesu. Stale szukamy utalentowanych i zaangażowanych ludzi do naszych zespołów.

Dołącz do nas Dołącz do nas
Kaktus