Poradnik Przedsiębiorcy w TOP 10 serwisów biznesowo-prawnych w Polsce

Poradnik Przedsiębiorcy w TOP 10 serwisów biznesowo-prawnych w Polsce

Zgodnie z wynikami badania Mediapanel opracowanego przez Wirtualnemedia.pl, Poradnik Przedsiębiorcy ponownie znajduje się w czołówce wśród serwisów biznesowo-prawnych! 

W sierpniu 2021 Poradnik Przedsiębiorcy odnotował odwiedziny niemal 3,17 mln unikalnych użytkowników, zyskując tym samym 10,94% zasięgu! 

To ogromny powód do dumy całego naszego zespołu, ale w szczególności zespołu Wydawniczego. Cieszymy się, że codzienna, ciężka praca naszych ekspertów, wkładana w tworzenie serwisu i pisanie merytorycznych artykułów, ponownie została doceniona. 

W zestawieniu nasz Poradnik znajduje się wśród ogromnych portali takich jak: Business Insider Polska, Money.pl, czy Interia.pl. 

Niezmiernie nam miło, że mamy tak wierne grono odbiorców, a polscy przedsiębiorcy chętnie korzystają z naszych porad i darmowej pomocy. 

Misją WINS jest wsparcie przedsiębiorców działających w erze informacji. Ten sukces to dowód na to, że nasza praca jest ważna. 

Na koniec, gratulujemy wszystkim osobom zaangażowanym w proces wydawniczy!

Udostępnij artykuł na:

Zostań częścią zespołu!

Zacznij z nami budować innowacyjne produkty dla biznesu. Stale szukamy utalentowanych i zaangażowanych ludzi do naszych zespołów.

Dołącz do nas Dołącz do nas
Kaktus