Roczne rozliczenie składki zdrowotnej - omówione przez naszą ekspertkę

Roczne rozliczenie składki zdrowotnej - omówione przez naszą ekspertkę

W ostatnim czasie mieliśmy okazję wystąpić w programie "Podatki Info", realizowanym przez internetową telewizję DTV24, gdzie mogliśmy podzielić się z widzami wiedzą i doświadczeniem. Wywiadu udzieliła nasza ekspertka - Małgorzata Lewandowska, która w naszej firmie pisze merytoryczne artykuły na portal Poradnik Przedsiębiorcy oraz jest współodpowiedzialna za wprowadzanie nowych rozwiązań systemowych, rozwijających oprogramowanie wFirma.

Tematem wywiadu było Roczne rozliczenie składki zdrowotnej. Temat ten jest szczególnie istotny dla każdego przedsiębiorcy, który jest zobligowany do opłacania składek na ubezpieczenie zdrowotne. Nasza ekspertka podpowiada również, o czym warto pamiętać, aby obniżyć wysokość rocznej składki zdrowotnej za 2022 rok.

Wierzymy, że nasze rady i wskazówki pomogą wielu osobom w prawidłowym rozliczeniu składki, dlatego dołączamy link do pełnego materiału: 
https://www.youtube.com/watch?v=rKGMrMyp84U

Udostępnij artykuł na:

Zostań częścią zespołu!

Zacznij z nami budować innowacyjne produkty dla biznesu. Stale szukamy utalentowanych i zaangażowanych ludzi do naszych zespołów.

Dołącz do nas Dołącz do nas
Kaktus