Rywalizacja i świetna zabawa na torze, czyli spotkanie integracyjne zespołu kadr 🎳

Rywalizacja i świetna zabawa na torze, czyli spotkanie integracyjne zespołu kadr 🎳

Majowy klimat i słoneczna pogoda sprzyja wyjściom integracyjnym  - na taki też pomysł wpadł zespół Kadr w miniony wtorek.

 

Co więcej, do zespołu w ostatnim czasie dołączyły dwie nowe osoby - więc w myśl zasady "im nas więcej, tym weselej" postanowiliśmy to uczcić. Dodatkowo, zdecydowanie zasłużyliśmy na ten wypoczynek po bardzo pracowitym półroczu. Wybór miejsca spotkania nie był prosty. Padła masa propozycji z czego wybrana została jedna, która satysfakcjonowała wszystkich - postanowiliśmy wybrać się na kręgle! Zespół podzielił się na dwie drużyny, po czym w duchu przyjacielskiej rywalizacji przystąpiliśmy do wspólnej gry. Kto wygrał, a kto przegrał? Dla nas nie ma to najmniejszego znaczenia. Najważniejszy był fakt, że wszyscy doskonale się bawiliśmy szlifując nasze umiejętności podkręcania kuli i utrzymywania sztywnego nadgarstka.

Po wyczerpujących zmaganiach i wylaniu siódmych potów należało uzupełnić stracone siły - wybór padł na okoliczną knajpę z włoską kuchnią. Po rozczarowaniu w postaci braku Lasagne i wybraniu innych, równie pysznych dań, przystąpiliśmy do pałaszowania. Włoski klimat udzielił nam się do tego stopnia, że żywo gestykulując zaciekle prowadziliśmy rozmowy na przeróżne tematy. Po wyczyszczeniu talerzy i osuszeniu kufli rozeszliśmy się do domów - w końcu jutro środa, a na weekend przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać…

 

Takie wyjścia zdecydowanie budują nas jako zespół i umacniają nasze więzi. Bawiliśmy się tak dobrze, że wszyscy jesteśmy pewni, że nie jest to nasze ostatnie wspólne wyjście w tym roku! 😀

 

Udostępnij artykuł na:

Zostań częścią zespołu!

Zacznij z nami budować innowacyjne produkty dla biznesu. Stale szukamy utalentowanych i zaangażowanych ludzi do naszych zespołów.

Dołącz do nas Dołącz do nas
Kaktus