Świąteczna akcja prezentowa!

Świąteczna akcja prezentowa!

Na początku grudnia w naszej firmie ruszyła wyjątkowa akcja charytatywna dedykowana podopiecznym Fundacji Pociecha z Wrocławia. Organizacja ta wspiera dzieci ze świetlic środowiskowych w całej Polsce. Celem akcji jest podarowanie najmłodszym wymarzonych prezentów, które w trudnych czasach są dla nich czymś więcej niż tylko prezentem. Dają im radość, poczucie bezpieczeństwa i uczucie, że ktoś o nich pamięta. 

Bez wahania postanowiliśmy dołączyć do akcji i zorganizowaliśmy zbiórkę upominków w naszej firmie. Bo przecież każdy może zostać Świętym Mikołajem :) Fundacja Pociecha przekazała nam listy do Św. Mikołaja, które napisały i narysowały dzieci. Każdy z nas mógł wybrać dla kogo i jaki prezent chciałby przekazać. Inicjatywa szybko przerodziła się w dobrze zaplanowaną akcję prezentową. Mimo że większość z nas pracuje obecnie zdalnie, to ogromna chęć pomocy sprawiła, że odległość nie była dla nas żadnym problemem.

Dzięki zaangażowaniu pracowników i naszej firmy zakupiliśmy prezenty dla 41 dzieci, tym samym spełniając ich marzenia o wybranych zabawkach, grach, książkach czy słodyczach. Prezenty po dotarciu do wrocławskiej siedziby WINS zostały sprawnie zapakowane dzięki pomocy naszych Mikołajek z działu HR, a następnie przekazane do Fundacji Pociecha. W najbliższych dniach, podopieczni Fundacji mieszkający we Wrocławiu, Bydgoszczy, Zabłotni i Gdańsku otrzymają upominki świąteczne.

Po raz kolejnym pokazaliśmy, że w zespole siła i nie trzeba wiele, by zrobić coś dobrego dla innych. Dziękujemy naszym pracownikom za pomoc i włączenie się w tę świąteczną akcję!

 

 

Udostępnij artykuł na:

Zostań częścią zespołu!

Zacznij z nami budować innowacyjne produkty dla biznesu. Stale szukamy utalentowanych i zaangażowanych ludzi do naszych zespołów.

Dołącz do nas Dołącz do nas
Kaktus