Tak świętujemy integrację systemu wFirma z Krajowym Systemem e-Faktur

Tak świętujemy integrację systemu wFirma z Krajowym Systemem e-Faktur

Pod koniec marca w Jeleniej Górze, zespół księgowy oraz zespół IT świętowali po wielu miesiącach ciężkiej i intensywnej pracy związanej z wdrożeniem projektu Krajowego Systemu e-Faktur w systemie wFirma.pl.

Czym jest Krajowy System e-Faktur?

Krajowy System e-Faktur, czyli KSeF to platforma udostępniona przez Ministerstwo Finansów, pozwalająca przedsiębiorcom na przechowywanie, wystawianie i wysyłanie faktur w formie elektronicznej. KSeF ma na celu ustandaryzować przepływ faktur oraz ułatwić księgowanie dokumentów. Wkrótce KSeF będzie obligatoryjny, jednak w systemie wFirma już teraz możesz skorzystać z dobrowolnej i bezpłatnej integracji z KSeF.

Zaangażowanie w projekt 

Wdrożenie tego systemu to duże wyzwanie dla zespołu IT i księgowego. Dlatego też ważne było, aby cały zespół zaangażowany w projekt, mógł wspólnie świętować wypracowany sukces. Współpraca pomiędzy tymi dwoma działami jest niezwykle istotna, ponieważ IT musi dostarczyć narzędzia, które będą odpowiednio wspierać procesy księgowe, a zespół księgowy musi dokładnie znać wymagania stawiane przez Krajowy System e-Faktur i potrafić wykorzystać narzędzia, które zostały stworzone przez IT.

Na początku spotkania udaliśmy się na kręgielnie, gdzie towarzyszyła nutka rywalizacji, ale przede wszystkim, zespoły mogły się zrelaksować. Następnie przyszedł czas na wspólne pyszne jedzenie oraz rozmowy do późna.

Integracja zespołu to nie tylko klucz do sukcesu wdrożenia projektu, ale także do dalszego rozwoju firmy. Dzięki temu, że pracownicy lepiej się poznają i nawiązują więzi, łatwiej jest im pracować razem i podejmować trudne decyzje. Współpraca pomiędzy różnymi działami firmy jest kluczowa, aby osiągnąć sukces, dlatego w takich sytuacjach staramy się zawsze nagradzać i wspólnie świętować.🎉

 

Udostępnij artykuł na:

Zostań częścią zespołu!

Zacznij z nami budować innowacyjne produkty dla biznesu. Stale szukamy utalentowanych i zaangażowanych ludzi do naszych zespołów.

Dołącz do nas Dołącz do nas
Kaktus