Warsztat pracy w Scrum

Warsztat pracy w Scrum

Nowy rok - nowe wyzwania

Ten rok rozpoczęliśmy bardzo dynamicznie i z rozmachem. W dniach 23-24.01 liderzy i dyrektorzy WINS mieli ogromną przyjemność po raz kolejny uczestniczyć w warsztatach pracy w Scrumie. Szkolenie zostało przeprowadzone przez firmę #białko i miało na celu poprawić dynamikę pracy oraz jeszcze lepiej zrozumieć metodę zwinnej pracy. Warto przypomnieć, że w 2015 roku Scrum został wdrożony w całej naszej firmy - wcześniej obowiązywał jedynie zespół IT.

W przeciągu tych dwóch intensywnych dni przeanalizowaliśmy nasze dotychczasowe doświadczenie oraz znajomość pracy w Scrumie. Ogromną zaletą warsztatów było dopasowanie szkolenia pod naszą firmę. Wiedza teoretyczna połączona z praktyką uaktywniła naszą kreatywność. Wykonaliśmy szereg grupowych warsztatów, które pomogły nam zgłębić temat.

Przebieg szkolenia

Pierwszego dnia skupiliśmy się na metodach działania Scruma. Omawialiśmy rzeczowo jego ideę oraz poszczególne etapy. Drugiego dnia, głównym tematem szkolenia było priorytetyzowanie planu, który pozwoli nam skupić się na osiągnięciu konkretnego rezultatu, a przede wszystkim ułatwi nam pracę w zespole. Warto dodać, iż ten temat wywołał niemałą dyskusję pomiędzy zespołami, ze względu na fakt, że pracujemy w różnych obszarach kompetencyjnych, więc liderzy oraz dyrektorzy mogli zobaczyć problem z różnych stron.

Liderzy i dyrektorzy po powrocie chętnie przekazali nam wiedzę zdobytą na warsztatach oraz zaczęli wprowadzać ją w życie. Każdy uczestnik po odbyciu szkolenia otrzymał certyfikat.

Nie możemy doczekać się kolejnych szkoleń, a o nich już wkrótce!😊

Szkolenie Scrum

Udostępnij artykuł na:

Zostań częścią zespołu!

Zacznij z nami budować innowacyjne produkty dla biznesu. Stale szukamy utalentowanych i zaangażowanych ludzi do naszych zespołów.

Dołącz do nas Dołącz do nas
Kaktus