wFirma dla Biur Rachunkowych na Roadshow LTCA

wFirma dla Biur Rachunkowych na Roadshow LTCA

Roadshow LTCA to cykl spotkań księgowo-podatkowych w kilkunastu polskich miastach. Cieszymy się, że jako partnerzy mamy okazję uczestniczyć w tych wyjątkowych wydarzeniach.

W dniach 8-9 kwietnia mogliście nas spotkać w Białymstoku i Olsztynie, a już niebawem pojawimy się także w kolejnych miastach. Podczas wykładów mieliśmy okazję podzielić się z wami wiedzą popartą doświadczeniem z zakresu efektywności pracy w biurze rachunkowym i nie tylko. Wydarzenie to było okazją do wielu inspirujących rozmów na temat rozwiązań jakie oferuje system wFirma.

Przebieg wydarzenia

Wydarzenie obejmowało zagadnienia dotyczące wdrożenia KSeF, a także możliwości podatkowych w 2024 roku. Ponadto nasi eksperci zaproponowali praktyczne rozwiązania, odnoszące się do zwiększenia efektywności w biurze rachunkowym, a także przedstawili możliwości, jakie otwiera w branży księgowej sztuczna inteligencja. 

wFirma na Roadshow LTCA

W trakcie wydarzenia uczestnicy mogli porozmawiać z naszym zespołem przy specjalnie przygotowanym stoisku. Z kolei sesja networkingowa pozwoliła na budowanie nowych znajomości, a także dała możliwość podzielenia się cennymi doświadczeniami i spostrzeżeniami. 

W dalszym ciągu możesz kupić jeszcze bilety na wydarzenie w swoim mieście i cieszyć się nową wiedzą księgowo-podatkową - tutaj.

Do zobaczenia na kolejnym wydarzeniu Roadshow LTCA już wkrótce!

Udostępnij artykuł na:

Zostań częścią zespołu!

Zacznij z nami budować innowacyjne produkty dla biznesu. Stale szukamy utalentowanych i zaangażowanych ludzi do naszych zespołów.

Dołącz do nas Dołącz do nas
Kaktus