wFirma na śniadaniu z właścicielami biur rachunkowych

wFirma na śniadaniu z właścicielami biur rachunkowych

Kiedy najlepiej toczy się rozmowa? Oczywiście przy kawie i dobrym jedzeniu, a także w towarzystwie osób rozumiejących Twoją pasję i znających problemy tej samej branży. Tak też było podczas "Śniadania dla Biur Rachunkowych", w którym przedstawiciele wFirma dla Biur Rachunkowych mieli okazję wziąć udział.

Zaproszenie na spotkanie z wrocławskim biurami rachunkowymi przyjęliśmy bardzo chętnie, zwłaszcza że siedziba naszej firmy również znajduje się we Wrocławiu. Spotkanie odbyło się w małym gronie, ale charakteryzowało się otwartą atmosferą na rozmowy, a także chęcią poszerzenia wiedzy i podzielenia się swoim doświadczeniem z innymi. Z takim samym zamiarem dotarliśmy również i my.

Codzienne problemy biur rachunkowych - mamy rozwiązanie!

Staraliśmy się nie tylko wsłuchiwać w rozmowy przedstawicieli biur, ale także aktywnie w nich uczestniczyć, aby wyjaśnić jak odpowiednio dopasowane do potrzeb biura oprogramowanie do księgowości może rozwiązać omawiane problemy.

Jednym z częściej pojawiających się dylematów, który został poruszony podczas spotkania, była mnogość programów, które wykupuje i używa dane biuro. Jest to częsty problem wśród księgowych, ponieważ kupują z osobna program: do księgowości podatkowej, do kadr, do pełnej księgowości, do wysyłki dokumentów i deklaracji do MF czy ZUS, przetwarzania faktur czy kontaktu z klientem lub zarządzania pracą w biurze. Oczywiście takie działanie znacznie zwiększa wydatki, a także zdecydowanie utrudnia i wydłuża czas pracy księgowego. Dlatego system wFirma dla biur rachunkowych posiada wszystkie potrzebne narzędzia i funkcje, by księgowy mógł używać tylko jednego oprogramowania, a to wszystko w cenie pakietu - bez dodatkowych kosztów. Takie rozwiązanie bardzo cenią sobie nasi klienci, ponieważ mogą pozwolić sobie na komfortową pracę, bez konieczność przełączania programów, wszystko wykonają bezpośrednio z systemu wFirma.

Co więcej uczestnicy spotkania poruszyli także problem efektywności swojej pracy, doprecyzowując - każdego księgowego dotyka wiele czasochłonnej i niewiele wnoszącej pracy, którą jednak trzeba wykonać, m.in. ręczne wprowadzanie faktur, przekazywanie informacji klientom o wysokości podatków czy ZUS, wysyłka dokumentacji za każdego klienta z osobna i wiele innych. Często pada decyzja o zatrudnieniu dodatkowego pracownika, który będzie odpowiedzialny wyłącznie za takie zadania, by bardziej doświadczeni pracownicy mogli zająć się bardziej wymagającymi zadaniami. W systemie wFirma to nie problem! Poprzez udostępnienie darmowego konta klientowi, ma on wgląd do wszystkich udostępnionych przez biuro informacji, a także dodatkowo zyskuje możliwość fakturowania i wgrywania faktur dla księgowego poprzez OCR, które automatycznie księgowane są gotowe do akceptacji przez biuro. Dzięki takim rozwiązaniom księgowy zaoszczędzi dużo czasu, który może przeznaczyć na kolejnych klientów.

Decyzja o nowym oprogramowaniu została już podjęta? Zostaje jeszcze jedna ważna rzecz, a mianowicie wprowadzenie i zapoznanie pracowników biura do pracy na nowym systemie i pokazanie im wszystkich funkcji i usprawnień, jakie on oferuje, a przede wszystkim odpowiednie przetestowanie oprogramowania. Wierzymy, że jest to możliwe tylko i wyłącznie prowadząc klientów przez cały rok podatkowy, dlatego wFirma dla Biur Rachunkowych oferuje dostęp do pełnej wersji systemu przez 12 miesięcy zupełnie za darmo, dla biura oraz 10 jego klientów. Wystarczy zarejestrować konto, a następnie wpisać kod “WFBR” i gotowe!

Udostępnij artykuł na:

Zostań częścią zespołu!

Zacznij z nami budować innowacyjne produkty dla biznesu. Stale szukamy utalentowanych i zaangażowanych ludzi do naszych zespołów.

Dołącz do nas Dołącz do nas
Kaktus