wFirma wystawcą na największym wydarzeniu dla Biur Rachunkowych, czyli MKBR w Kielcach

wFirma wystawcą na największym wydarzeniu dla Biur Rachunkowych, czyli MKBR w Kielcach

MKBR -  III Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych w Kielcach, odbył się 26-27.10.2022 r. To największe tego typu wydarzenie w Polsce i dlatego nie mogło nas tam zabraknąć, by móc spotkać się z uczestnikami i innymi wystawcami.

MKBR, czyli merytoryczne prelekcje i stoiska branżowe

Co roku wydarzenie odwiedza coraz więcej osób związanych zawodowo z tematyką księgowości, kadr i podatków. W tegorocznej edycji wzięło udział 250 uczestników, którzy mieli okazję odwiedzić aż 35 różnych stoisk wystawców, wziąć udział w 11 warsztatach, a także wysłuchać licznych prelekcji ekspertów i specjalistów.

Tematami przewodnimi kongresu były: współpraca międzynarodowa, obsługa zagranicznych klientów, zatrudnianie cudzoziemców. Podczas prelekcji poruszono także kwestie: sprzedaży i marketingu oraz nowoczesnych technologii i narzędzi wspomagających codzienną pracę biura rachunkowego. Jak zwykle nie obyło się bez wymiany doświadczeń pomiędzy uczestnikami, a także licznych rozmów z wystawcami. Uczestnicy i wystawcy mieli okazję także lepiej się poznać podczas wieczornej kolacji bankietowej.

Nasze stoisko cieszyło się ogromną popularnością 

Stawiamy na bezpośredni kontakt z klientem, dlatego to już kolejne wydarzenie w tym roku, w którym mamy okazję wziąć udział prezentując oprogramowanie wFrma dla Biur Rachunkowych oraz szerząc merytoryczną wiedzę poprzez publikacje Poradnika Przedsiębiorcydlatego radość jest tym większa, gdy słyszymy miłe słowa od odwiedzających nasze stoisko. Zawsze również miło wspominamy rozmowy z przedstawicielami biur rachunkowych, ponieważ pomagają nam kreować nowe rozwiązania i tworzyć oprogramowanie wFirma z myślą o księgowych i razem z księgowymi.

 

mkbr

mkbr

mkbr

Udostępnij artykuł na:

Zostań częścią zespołu!

Zacznij z nami budować innowacyjne produkty dla biznesu. Stale szukamy utalentowanych i zaangażowanych ludzi do naszych zespołów.

Dołącz do nas Dołącz do nas
Kaktus