WINS wyróżnione podwójnym Diamentem!

WINS wyróżnione podwójnym Diamentem!

Miło nam poinformować, iż nasza firma została zakwalifikowana do tytułów “Diament Polskiej Gospodarki 2021” oraz “Diament Polskiej Innowacyjności 2021”, tym samym kwalifikując się do otrzymania statuetek w obu z tych kategorii! 

Nagrody te przyznawane są przez Ogólnopolską Federację Przedsiębiorców i Pracodawców w ramach Programu “Sylwetki i Marki Polskiej Gospodarki 2021”, którego celem jest jest tworzenie silnych, wyjątkowych i pozytywnych skojarzeń z marką Laureata. Chcielibyśmy pokrótce przybliżyć, z czym wiążą się oba tytuły. 

WINS jako Diament Polskiej Gospodarki 

Tytuł Laureata w tej kategorii to ogromne wyróżnienie, ponieważ jest on wyrazem olbrzymich możliwości i wysokich kompetencji firmy. Ta prestiżowa nagroda to gwarancja wartości, jaką daje marka. Jest ona również świadectwem wiarygodności firmy oraz wysokiego współczynnika zaufania względem niej.

Diament Polskiej Gospodarki oraz Innowacyjności dla WINS!

WINS jako Diament Polskiej Innowacyjności

Diament w tej kategorii przyznawany jest natomiast firmom innowacyjnym, wprowadzającym na rynek produkty lub usługi w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne.

WINS już po raz drugi otrzymał tytuł Diamentu Polskiej Innowacyjności. Sukces z 2019 roku został powtórzony!

Diament Polskiej Gospodarki oraz Innowacyjności dla WINS!

Na termin 25 lutego 2022 roku planowana jest Wielka Gala Sylwetki i Marki Polskiej Gospodarki, podczas której zostaną wręczone nagrody dla Laureatów. Ponieważ otrzymanie powyższych tytułów, w tak prestiżowym konkursie, to ogromne wyróżnienie dla naszej firmy, planujemy osobiście odebrać nagrodę podczas wydarzenia. Z pewnością przygotujemy relację na naszego bloga!

Udostępnij artykuł na:

Zostań częścią zespołu!

Zacznij z nami budować innowacyjne produkty dla biznesu. Stale szukamy utalentowanych i zaangażowanych ludzi do naszych zespołów.

Dołącz do nas Dołącz do nas
Kaktus