Wydarzenie KONEL, czyli Ogólnopolska Konferencja Biur Rachunkowych i Przedsiębiorców z udziałem wFirmy

Wydarzenie KONEL, czyli Ogólnopolska Konferencja Biur Rachunkowych i Przedsiębiorców z udziałem wFirmy

To już III edycja wydarzenia, która odbyła się 6 października w Hali Stulecia we Wrocławiu. Z racji, że Wrocław to miasto, gdzie mieści się siedziba naszej firmy, dlatego nie mogło zabraknąć na wydarzeniu wFirmy dla Biur rachunkowych, czyli kompletnego oprogramowania dedykowanego właśnie biurom rachunkowym.

Okazja do wysłuchania prelekcji i odwiedzenia stoisk

Wydarzenie Konel ma na celu wspieranie biur rachunkowych, specjalistów ds. księgowości i kadr poprzez wspólny dialog, wymianę doświadczeń oraz merytoryczne prelekcje profesjonalistów. Konferencja podejmowała takie tematy jak: obecne zdarzenia prawne i nieustanną zmianę przepisów, nadchodzące zmagania i problemy, które mogą bezpośrednio dotyczyć biur rachunkowych, komunikacja między biurem a przedsiębiorcą czy też narzędzia usprawniające pracę biura.

Wydarzenie to doskonały czas, nie tylko na wysłuchanie wykładów, ale także na spotkania i rozmowy przy stoiskach wystawców. Oczywiście jednym z nich była wFirma dla Biur Rachunkowych. Nasze stoisko odwiedziło wiele osób, którym mogliśmy opowiedzieć o systemie, odpowiedzieć na nurtujące pytania i zachęcić do przetestowania oprogramowania przez cały rok w pełni za darmo. Bardzo się cieszymy, że oprócz rozmowy z nowo poznanymi osobami, odwiedzili nasze stoisko również stali klienci systemu wFirma, zadowoleni z naszych rozwiązań i chętnie wspierający rozwój oprogramowania swoimi pomysłami.

Rozdaliśmy także wiele, wcześniej przygotowanych pakietów podarunkowych: z publikacją stworzoną wraz z ekspertami Poradnika Przedsiębiorcy pt. Biuro rachunkowe XXI w., broszurą z przydatnymi informacjami o systemie, a także wieloma gadżetami, tak by każdy uczestnik mógł otrzymać od nas drobny upominek.

 

konel

 

Wydarzenie dopiero co za nami, a my już gotowi jesteśmy na kolejne nadchodzące targi i konferencje dla biur rachunkowych, księgowych i kadrowych, o których z pewnością niebawem usłyszycie.

 

 

Udostępnij artykuł na:

Zostań częścią zespołu!

Zacznij z nami budować innowacyjne produkty dla biznesu. Stale szukamy utalentowanych i zaangażowanych ludzi do naszych zespołów.

Dołącz do nas Dołącz do nas
Kaktus