Wyjazd integracyjny - Stronie Śląskie, Dolni Morava, Kłodzko 07.10.2022

Wyjazd integracyjny - Stronie Śląskie, Dolni Morava, Kłodzko 07.10.2022

7 października firma WINS wybrała się na trzydniową wycieczkę integracyjną. Mieliśmy zapewniony nocleg w przepięknej krajobrazowo miejscowości Stronie Śląskie. Wyjazd zorganizowany był na najwyższym poziomie i przede wszystkim pozwolił na integrację pracowników z dwóch oddziałów - Wrocław oraz Jelenia Góra.

Dzień pierwszy - kolacja bankietowa i wieczorna zabawa 

Do hotelu dotarliśmy w godzinach wieczornych. Po wspólnym posiłku i rozmowach przy stole rozpoczęliśmy zabawę przy muzyce, która trwała aż do późnej nocy💃🕺

Dzień drugi - Dolni Morava, Czechy

Nie tracąc czasu, od razu po śniadaniu, wyruszyliśmy do czeskiej miejscowości Dolni Morava, by wspólnie odbyć “spacer w obłokach”, czyli Sky Walk kładką o długości 710 metrów. Na końcu kładki wykonaliśmy wspólne zdjęcie na tak zwanej kropli, czyli siatce rozciągniętej na wysokości 50 metrów, a podczas stania na niej można zobaczyć, co znajduje się pod nogami. 

Kolejną ekstremalną atrakcją, która była dla nas zaplanowana, był Sky Bridge 721, czyli najdłuższy wiszący most spacerowy na świecie. Jak można się domyślić po nazwie, ma 721 metrów długości, a najwyższy punkt wiszącego mostu znajduje się na wysokości 95 metrów nad głęboką górską doliną Mlýnský. Wchodząc na most, nie ma odwrotu, zatem decyzja musiała być pewna i wymagała wielkiej odwagi, a tego nie zabrakło pracownikom WINS.

 

 

 

Po ekstremalnych atrakcjach wróciliśmy do hotelu, a wieczorem mieliśmy zaplanowaną kolację grillową w restauracji hotelowej, podczas której rozmowy i zabawy trwały do białego rana. 

Dzień trzeci - szkolenie firmowe i zwiedzanie Kłodzka

Ostatni dzień wyjazdu zaczęliśmy od śniadania. Następnie spotkaliśmy się na sali konferencyjnej, gdzie mieliśmy zaplanowane szkolenie w postaci prelekcji naszych pracowników o najważniejszych projektach i planowanych działaniach dotyczących rozwoju firmy. Na koniec wszystkich prezentacji głos zabrał nasz prezes - Andrzej Lazarowicz, który opowiedział jeszcze więcej o czekających nas wyzwaniach, ale także upewnił nas, że mimo panującej sytuacji firma nie zwalnia tempa i nieustannie się rozwija. 

Ostatnią z atrakcji był przejazd ze Stronia Śląskiego do Kłodzka, gdzie mogliśmy zwiedzić podziemia Twierdzy Kłodzkiej z tutejszym przewodnikiem. 

Nasz Przewodnik, który towarzyszył nam przez cały wyjazd integracyjny, oprowadził nas po okolicy, a także opowiedział o niej wiele ciekawostek. 

Wyjazd połączył przyjemne z pożytecznym. Przyniósł wiele pozytywnych wrażeń oraz porządną dawkę wiedzy. Cieszymy się, że w dobie trudnych czasów nadal mamy możliwość odbywania regularnych wycieczek integracyjnych i z niecierpliwością czekamy na kolejne. Do następnego  👋

Udostępnij artykuł na:

Zostań częścią zespołu!

Zacznij z nami budować innowacyjne produkty dla biznesu. Stale szukamy utalentowanych i zaangażowanych ludzi do naszych zespołów.

Dołącz do nas Dołącz do nas
Kaktus