Wyprawki szkolne dla dzieci z Fundacji Pociecha!

Wyprawki szkolne dla dzieci z Fundacji Pociecha!

Już po raz 3 organizujemy wyprawki szkolne dla dzieci z Fundacji Pociecha!

Tradycyjnie bierzemy udział w zapewnieniu wyprawek szkolnych dla dzieci ze świetlic środowiskowych, którymi opiekuje się Fundacji Pociecha. Dzieci te pochodzą z rodzin ubogich, niewydolnych wychowawczo, a także z rodzin nadużywających alkohol.

Jesteśmy świadomi, że żadne dziecko nie powinno być pociągane do odpowiedzialności za sytuację, w jakiej znalazła się jego rodzina, lecz każde dziecko zasługuje na równe szanse. Dlatego pracownicy i Zarząd WINS wykazali wielkie serce i z radością zebrali niezbędne artykuły na wyprawkę, takie jak: plecaki, piórniki, zeszyty, stroje sportowe oraz buty. Dzięki temu udało nam się wesprzeć dzieci z aż trzech świetlic: 

  • Wrocław “Miś”

  • Wrocław “Odkrycie”

  • Wrocław “Narnia”

Osobiście dostarczyliśmy zebrane artykuły pierwszego dnia września, aby dzieci mogły przejść przez próg szkolnych drzwi z artykułami potrzebnymi do nauki. Cała firma otrzymała podziękowania od Pani Anny z Fundacji Pociecha.

Cieszmy się, że jesteśmy częścią tak szlachetnej akcji i chcielibyśmy być częścią przyszłych.

Udostępnij artykuł na:

Zostań częścią zespołu!

Zacznij z nami budować innowacyjne produkty dla biznesu. Stale szukamy utalentowanych i zaangażowanych ludzi do naszych zespołów.

Dołącz do nas Dołącz do nas
Kaktus