Wyprawki szkolne dla dzieci z Fundacji Pociecha

Wyprawki szkolne dla dzieci z Fundacji Pociecha

Już po raz drugi postanowiliśmy wziąć udział w szlachetnej akcji organizowanej przez Fundację Pociecha, która zajmuje się wspieraniem dzieci uczęszczających do Centrum Rozwoju i Aktywności Dzieci i Młodzieży "Miś" we Wrocławiu. Pracownicy WINS udzielili wsparcia w skompletowaniu wyprawek szkolnych dla najmłodszych, którzy 1 września po wakacyjnej przerwie na nowo przekroczą próg szkół. Kompletując wyprawki szkolne,  postanowiliśmy wesprzeć dzieciaki w zdobywaniu nowej wiedzy i ułatwić im pokonywanie nowych wyzwań, jakie przyniesie początek roku szkolnego.  

 Wyprawki szkolne dla dzieci z Fundacji Pociecha

Z udziałem naszych pracowników skompletowaliśmy przygotowaną wcześniej listę niezbędnych rzeczy dla każdego ucznia objętego pomocą fundacji, na której znalazły się między innymi: piórniki, plecaki, zeszyty, akcesoria szkolne i stroje sportowe. 

Wyprawki szkolne dla dzieci z Fundacji Pociecha

Zakupione przybory szkolne zostały przez nas wysłane do Gdańska i osobiście dostarczone prosto w ręce dzieciaków z Wrocławia przed rozpoczęciem roku szkolnego, by każdy z nich mógł z pełnym plecakiem przekroczyć progi szkolnych klas. Moment wręczenia podarków był dla nas szczególnie satysfakcjonujący, na twarzach najmłodszych widzieliśmy malującą się na zmianę wdzięczność, radość i ekscytację. W ramach podziękowań dostaliśmy od każdego podopiecznego laurki przygotowane od serca, które zachowaliśmy, by przypominać sobie, że warto jest pomagać. Wdzięczne są nie tylko dzieciaki, rodzice podziękowali nam pisząc list pełen ciepłych słów uznania. 

Wyprawki szkolne dla dzieci z Fundacji Pociecha

 

Mamy nadzieję, że ten skromny gest sprawi, że na twarzach dzieci wraz z początkiem roku pojawi się uśmiech, a wyprawka szkolna pomoże im w codziennym zdobywaniu wiedzy. 

 Wyprawki szkolne dla dzieci z Fundacji Pociecha

Pomoc młodym żakom to jak zwykle przyjemność i satysfakcja z naszej strony. Cieszymy się, że takie inicjatywy mają miejsce, a my będziemy korzystać z każdej nadarzającej się okazji do wsparcia najmłodszych i promowania pomocy, wszędzie tam gdzie tylko jest potrzebna. 

Udostępnij artykuł na:

Zostań częścią zespołu!

Zacznij z nami budować innowacyjne produkty dla biznesu. Stale szukamy utalentowanych i zaangażowanych ludzi do naszych zespołów.

Dołącz do nas Dołącz do nas
Kaktus