Wywiad z kierownikiem KSeF-u

Wywiad z kierownikiem KSeF-u

15 marca mieliśmy okazję przeprowadzić wywiad na temat Krajowego Systemu e-Faktur z Panem Krzysztofem Rogowskim - kierownikiem projektu KSeF. Jako twórcy m.in. portalu Poradnik Przedsiębiorcy oraz oprogramowania dla biur rachunkowych i przedsiębiorców wFirma, jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi odbiorcami. Dlatego też chcieliśmy podzielić się z nimi wiedzą, którą zdobyliśmy podczas tej rozmowy.

Zgodnie z założeniami Ministerstwa, Krajowy System e-Faktur dla większości przedsiębiorców ma być obowiązkowy już od 1 lipca 2024 roku. O KSeF mówi się jako o rewolucji w fakturowaniu i już dziś otrzymujemy wiele pytań z nim związanych. Przeprowadziliśmy również ankietę wśród naszych klientów i czytelników, na podstawie której wybraliśmy najczęściej powtarzające się zagadnienia. Podczas wywiadu Pan Krzysztof Rogowski wyczerpująco odpowiedział na wszystkie pytania.

Poniżej dostępny cały materiał z tego wywiadu:

Za kulisami

Na spotkanie pojechaliśmy w 4-osobowym składzie z profesjonalnym sprzętem do nagrywania i przede wszystkim z optymistycznym nastawieniem. Wywiad z kierownikiem KSeF-u przeprowadziła Beata Kostrzycka, która jest odpowiedzialna za rozwój systemu wFirma oraz współpracę z MF w zakresie wprowadzenia integracji oprogramowania z Krajowym Systemem e-Faktur. Gorąco zachęcamy do wypróbowania KSeF w wFirma.

Nasz zespół wraz z kierownikiem KSeF-u Panem Krzysztofem Rogowskim.

wywiad z kierownikiem ksef-u

Udostępnij artykuł na:

Zostań częścią zespołu!

Zacznij z nami budować innowacyjne produkty dla biznesu. Stale szukamy utalentowanych i zaangażowanych ludzi do naszych zespołów.

Dołącz do nas Dołącz do nas
Kaktus