Zgodnie z ISO 9001, czyli zarządzanie jakością w firmie WINS

Zgodnie z ISO 9001, czyli zarządzanie jakością w firmie WINS

Czym jest ISO 9001?

ISO 9001 to oznaczenie odpowiadające Systemowi Zarządzania Jakością, czyli normie odpowiadającej za poprawę jakości w firmie ze szczególnym uwzględnieniem jakości wytwarzanych towarów lub usług, a także wewnętrznej organizacji przedsiębiorstwa. Uznawana na całym świecie norma ISO 9001 świadczy o odpowiedzialnym podejściu do kwestii prowadzenia firmy, a zarządzanie firmą zgodnie z nią prowadzi do: osiągnięcia lepszej wydajności, doskonalenia w zarządzaniu firmą i pracownikami, ograniczenia kosztów, zdobycia przewagi konkurencyjnej i poprawy wizerunku firmy, a także pozyskania nowych klientów.

ISO 9001 a firma WINS

Nasza firma może pochwalić się posiadaniem oficjalnego certyfikatu, przyznawanego na 3 lata, od 2014 roku. Żeby otrzymać taki certyfikat należy spełnić wszystkie normy zapisane w strukturze Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001, do którego wlicza się: wprowadzenie procedur normy, które muszą być jasne oraz odpowiednio udokumentowane, a następnie przestrzeganie ich przez zarządzających firmą oraz pracowników. Otrzymanie oficjalnego certyfikatu następuje po pozytywnym przejściu audytu kontrolnego, przeprowadzanego przez zewnętrzną firmę.

Cieszymy się, że po raz kolejny po przeprowadzonym audycie otrzymaliśmy zgodę na posiadanie Certyfikatu ISO 9001 przez kolejne 3 lata. Oznacza to, że nasza firma rozwija się i stawia na jakość w swoich rozwiązaniach, zarówno w zarządzaniu procesami wewnątrz firmy, a także w tworzonych przez nas usługach.

 

iso 9001

Udostępnij artykuł na:

Zostań częścią zespołu!

Zacznij z nami budować innowacyjne produkty dla biznesu. Stale szukamy utalentowanych i zaangażowanych ludzi do naszych zespołów.

Dołącz do nas Dołącz do nas
Kaktus