Zimowy klimat w listopadzie ❄️, czyli integracja zespołu kreatywnego WINS

Zimowy klimat w listopadzie ❄️, czyli integracja zespołu kreatywnego WINS

Mimo braku śniegu nasze koleżanki poczuły zimowy klimat już w listopadzie. Jak kreatywnie to i aktywnie! W ramach integracji dziewczyny wybrały się do restauracji i na kryte lodowisko, gdzie wspólnie odświeżyły swoje umiejętności łyżwiarskie.

Integracja zespołu kreatywnego na lodowisku

Lata przerwy nie przeszkodziły naszym koleżankom z zespołu kreatywnego cieszyć się frajdą, jaką daje jazda na łyżwach. Mimo że poziom umiejętności był zróżnicowany, mniej doświadczone koleżanki mogły liczyć na wsparcie. Zaczęło się nieśmiało, lecz z każdą minutą ruchy stawały się pewniejsze, a umiejętności coraz lepsze. Były nawet mniej i bardziej udane próby jazdy figurowej! To dowód na to, że zgrany zespół da sobie radę zarówno w pracy, jak i na lodowisku.

Gdy zmęczenie wzięło górę, nasze koleżanki poszły się ogrzać przy obiedzie i gorącej herbacie. Pyszne i ładnie podane dania aż prosiły się o zdjęcie! Integracja zespołu kreatywnego skończyła się tym, co w chłodne, jesienne dni najlepsze – dobrym jedzeniem i rozmową w miłym towarzystwie. Takie popołudnia to my lubimy!

Integracja zespołu kreatywnego – smakołyki

Udostępnij artykuł na:

Zostań częścią zespołu!

Zacznij z nami budować innowacyjne produkty dla biznesu. Stale szukamy utalentowanych i zaangażowanych ludzi do naszych zespołów.

Dołącz do nas Dołącz do nas
Kaktus