Lider

Lazarowicz Emilia

Dyrektor HR

Do naszego zespołu szukam osoby ambitnej i stawiającej na rozwój. Nie mniej ważne jest zaangażowanie, pozytywne nastawienie i umiejętność pracy w zespole.

Creative Graphic Designer

Jesteśmy dostawcą platform z oprogramowaniem dostępnym przez internet, wspierających sprzedaż, zarządzanie i sprawozdawczość. Nasze systemy dedykowane są dla mikro i małych przedsiębiorców.

Jesteśmy zespołem, który dzięki wiedzy, doświadczeniu i pasji tworzenia realizuje projekty przeznaczone dla przedsiębiorców działających w erze informacji.

Opis stanowiska:

Jeżeli Twoją pasją jest projektowanie graficzne, masz mnóstwo pomysłów, możesz się pochwalić ciekawymi projektami, a Twoje zainteresowania kręcą się wokół nowych technologii - dołącz do naszego zespołu!

Obowiązki:

  • Tworzenie spójnej wizji serwisów internetowych (m.in. PoradnikPrzedsiębiorcy.pl, PoradnikPracownika.pl, wFirma.pl)
  • Tworzenie wizualnej koncepcji kampanii on-line
  • Kreacja wizerunku marki
  • Przygotowywanie materiałów graficznych na potrzeby działań digitalowych (m.in. mailingi, newslettery, banery)
  • Projektowanie landing page
  • Przekładanie danych na język wizualny (wizualizacja danych, infografiki)
  • Tworzenie innych form graficznych przeznaczonych do innych kanałów komunikacji marketingowej i sprzedażowej on-line
  • Przygotowywanie plików produkcyjnych, materiałów do druku oraz publikacji on-line

Wymagania:

  • Wykształcenie w zakresie projektowania i komunikacji wizualnej
  • Ciekawe portfolio projektów
  • Umiejętność posługiwania się programami graficznymi (Adobe Creative Cloud)
  • Zainteresowanie komunikacją wizualną
  • Zainteresowanie reklamą i marketingiem w Internecie oraz znajomość trendów
  • Dobre wyczucie języka fotografii
  • Doskonała znajomość zasad typografii
  • Dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne i umiejętność współpracy w zespole
  • Samodzielność i zaangażowanie
  • Kreatywność i chęć realizacji nowych pomysłów
  • Pozytywne nastawienie, ambicja i chęć współtworzenia wartościowej firmy

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy projektanta i portfolio zrealizowanych projektów
  • Projektowanie form typu Rich Media lub zainteresowanie rozwijaniem tych umiejętności
  • Umiejętność tworzenia animacji i filmików do Internetu lub chęć rozwijania tych umiejętności
  • Umiejętność rysowania
  • Inne umiejętności graficzne i projektowe
  • Zainteresowanie IT, usługami chmurowymi, telekomunikacją i zagadnieniami e-commerce

Oferujemy:

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie o silnej pozycji rynkowej
  • Samodzielność w wykonywaniu zadań
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Motywacyjny system wynagrodzeń
  • Opiekę medyczną ze zniżką
  • Przyjazną i otwartą atmosferę pracy
Podziel się:
broszura onboardingowa
WINS - Przewodnik po firmie
pobierz
Zobacz co u nas słychać:
Rywalizacja i świetna zabawa na torze, czyli spotkanie integracyjne zespołu kadr 🎳
Z życia WINS 2022-06-08
zobacz więcej
Przygotowania do auditu ISO 9001 trwają
Z życia WINS 2022-06-06
Kaktus