Ostatnio na blogu:
Lider

Emilia Lazarowicz

Dyrektor HR

Do naszego zespołu szukam osoby ambitnej i stawiającej na rozwój. Nie mniej ważne jest zaangażowanie, pozytywne nastawienie i umiejętność pracy w zespole.

Specjalista ds. kadr i płac

Od 6000 PLN brutto + dodatki

Jesteśmy dostawcą platform z oprogramowaniem dostępnym przez internet, wspierających sprzedaż, zarządzanie i sprawozdawczość. Nasze systemy dedykowane są dla mikro i małych przedsiębiorców.

Jesteśmy zespołem, który dzięki wiedzy, doświadczeniu i pasji tworzenia realizuje projekty przeznaczone dla przedsiębiorców działających w erze informacji.

Zatrudnimy w naszej firmie osobę z doświadczeniem na stanowisko Specjalista ds. kadr i płac

Opis stanowiska

  • Obsługa kadrowo-płacowa klientów biura rachunkowego:
    • sporządzanie list płac,
    • sporządzanie deklaracji zgłoszeniowych i rozliczeniowych do ZUS,
    • sporządzanie deklaracji podatkowych związanych z wypłatą wynagrodzeń,
    • sporządzanie deklaracji PFRON,
    • prowadzenie akt osobowych
  • Obsługa klienta serwisu wfirma.pl w zakresie samodzielnego prowadzenia rozliczeń kadrowo - płacowych
  • Tworzenie publikacji w działach eksperckich w mediach własnych odwiedzanych miesięcznie przez ponad 1,8 mln czytelników:
  • Nadzór nad realizacją nowych projektów związanych z prawem pracy i ubezpieczeniami społecznymi.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe,
  • Doświadczenie 2 letnie w zawodzie,
  • Znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz naliczania wynagrodzeń,
  • Znajomość programu Płatnik,
  • Samodzielność, sumienność, dokładność,
  • Pełne zaangażowanie w pracę,
  • Gotowość do stałego podnoszenia swoich kwalifikacji.

Oferujemy

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
  • Samodzielność w wykonywaniu zadań,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju,
  • Motywacyjny system wynagrodzeń,
  • Przyjazną i otwartą atmosferę pracy,
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej.

Wynagrodzenie

Od 6000 PLN brutto + dodatki

CV prosimy przesyłać klikając w przycisk Aplikuj teraz! znajdujący się na dole ogłoszenia.

Podziel się:
Zobacz co u nas słychać:
II tura akcji "Pełny plecak"
Z życia WINS 2019-08-20
zobacz więcej
WINS na wakacjach - Wspomnienia Doroty :)
Z życia WINS 2019-08-14
Kaktus