Aktualizacja systemu wFirma, czyli integracja z KSeF i nie tylko…

Aktualizacja systemu wFirma, czyli integracja z KSeF i nie tylko…

Każdego dnia pracujemy nad ulepszeniem naszego oprogramowania, aby było na jak najwyższym poziomie oraz aby system był zgodny z obowiązującymi przepisami. Tym razem z radością informujemy o pomyślnie przeprowadzonej aktualizacji systemu wFirma.pl, w której wprowadziliśmy szereg nowych funkcji. Nie ukrywamy, że jesteśmy z siebie dumni, ponieważ przeprowadzona aktualizacja obyła się bez większych przeszkód. 

W ramach marcowej aktualizacji wdrożyliśmy w naszym systemie przede wszystkim integrację z KSeF oraz funkcję „rozlicz miesiąc”, które pomogą usprawnić procesy księgowości oraz rozliczenia z urzędami i ZUS. Oprócz wspomnianych funkcji wprowadziliśmy również kilka rozwiązań w oparciu o pomysły naszych użytkowników, ponieważ oprogramowanie ma przede wszystkim im służyć - w jak najprostszy i najbardziej intuicyjny sposób.

Sukcesy świętujemy tradycyjnie

Aby uczcić wprowadzenie tej aktualizacji, postanowiliśmy zorganizować dzień pizzy dla naszego zespołu we Wrocławiu oraz w Jeleniej Górze. Czyli wszystkich tych, którzy dołożyli swoją cegiełkę, by aktualizacja odbyła się pomyślnie. To już pewnego rodzaju tradycja u nas w firmie, bo jak świętować wspólny sukces, to tylko w doborowym towarzystwie z kawałkiem ciepłej pizzy.

Mamy nadzieję, że nasi użytkownicy będą zadowoleni z nowych funkcji, które wprowadziliśmy. 

Udostępnij artykuł na:

Zostań częścią zespołu!

Zacznij z nami budować innowacyjne produkty dla biznesu. Stale szukamy utalentowanych i zaangażowanych ludzi do naszych zespołów.

Dołącz do nas Dołącz do nas
Kaktus